Чому так важливе перше кохання і як воно впливає на наші майбутні стосунки

Чому так важливе перше кохання і як воно впливає на наші майбутні стосунки - INFBusiness

Перше кохання — воно незабутнє. Напевно, багато хто згадує з усмішкою ті самі, перші паростки почуттів, інформує Ukr.Media.

За словами психологів, перше кохання дуже впливає на ваші майбутні відносини. Залежно від того, чи було воно щасливим чи можливо завдало вам болю, ваш підхід до серйозних стосунків у подальшому житті точно зміниться.

Перше кохання — особливе і воно допомагає відкрити дорогу у світ чогось незвіданого раніше. І ось як перше кохання визначає ставлення загалом до кохання в житті та майбутніх відносин.

Перше кохання — це патерн, яким ми несвідомо вимірюємо наших майбутніх партнерів.

Зазвичай, ми до кінця не розуміємо, як сильно перше кохання справді вплинуло на нас. Воно стає своєрідним патерном для нас, про який ми забуваємо і думаємо, що все минуло, і це вже ніяк не впливає на нас, але це зовсім не так.

Наприклад, якщо ви зустрінете об'єкт свого першого кохання на вулиці, то у вас все одно, в більшості випадків будуть приємні почуття всередині, навіть якщо вам вже 40 років і у вас двоє дітей. Перше кохання завжди пускає коріння у нас у глибині підсвідомості і спонукає робити вибір у майбутньому.

Перше кохання впливає на мозок

Перше почуття любові зазвичай неймовірно сильне і залишає незабутній слід у підсвідомості та психіці. Це пов'язано з тим, що це все трапляється вперше, ось чому його вплив такий великий.

Саме тоді відбуваються біохімічні реакції у мозку, викликані великим виділенням різних гормонів. Частково завдяки цьому, мозок розвивається і досягає своєї зрілості.

Перше кохання живе з нами все життя

Перше кохання завжди захоплююче для підлітків, бо це почуття їм незнайоме. Пережитий досвід від першого кохання завжди залишається, як уже йшлося вище, десь у засіках нашої підсвідомості.

Згодом сприйняття кохання може притуплятися, але ефект від першого кохання завжди впливатиме на наступні стосунки. Наприклад, якщо перше кохання у вас було болючим для вас і в цілому, неприємне, то в майбутньому, ви швидше за все, ставитиметеся до відносин з побоюванням і недовірою, також у вас може з'явитися невпевненість у собі і страх перед протилежною статтю.

Самостійний аналіз ситуації, в якій виникло перше кохання, допомагає вирішити багато проблем. Якщо у вас є постійні проблеми у відносинах, порівняйте своє перше кохання та справжнє, може ниточки звідти тягнуться?

Вона допомагає нам визначити, що таке кохання насправді

Вперше закохатися — це дуже захопливо і точно незабутньо. У кожного воно відбувається по-своєму, але саме тоді багато хто розуміє, що значить любити і бути коханими.

Перше кохання допомагає у формуванні особистості

Роль стосунків у формуванні особистості дуже висока. Перше кохання допомагає розвинути, те, як ми ставитимемося до протилежної статі в майбутньому, як ми висловлюватимемо своє кохання, певною мірою змінює характер і так далі…

Якщо перші стосунки були позитивними, то ми отримуємо уявлення про те, що ми бажані й привабливі. І це повністю змінює підхід до стосунків у майбутньому.

Однак, якщо перше кохання було занадто негативним для вас, воно може мати серйозний негативний вплив на самооцінку. Невипадково, що люди, які пережили невдачу в першому коханні, потім протягом тривалого часу після цього, до повноліття, а можливо й довше не мають жодних стосунків узагалі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *