Чому не щастить в житті і як з цим боротися: думка психологів

Чому не щастить в житті і як з цим боротися: думка психологів - INFBusiness

Чому Всесвіт такий несправедливий саме до вас?

Комусь у шлюбі пощастило — і одружилися по любові, і фінансове благополуччя мають, а хтось хоч і у шлюбі, але дуже самотній: або чоловік п'яниця, або гуляє на стороні, не цікавлячись сім'єю і її потребами. Ось і виходить, що одним все, а до інших життя абсолютно несправедливе, інформує Ukr.Media.

Поки одні матеріально стають все багатшими, і їх кар'єра стрімко піднімається службовими сходами, то інші ледь зводять кінці з кінцями і з року в рік стають все біднішими. І статус невдахи приклеївся до них намертво.

Треба думати, що такі міркування знайомі кожному. Іноді складається враження, що вищі сили не хочуть Вам допомогти, а навпаки тільки посилюють Ваше і без того крихке становище.

Причин може бути кілька, спробуємо їх перерахувати

Прихильність до місця проживання

"Де народився — там і згодився", — говорить народна приказка. Але чи завжди це так насправді?

Напевно багато хто помічав, що в одній квартирі їм дихається вільно, і хочеться пурхати по всіх кімнатах, а в іншому житлі — якесь важке повітря, ніби щось тисне на груди, на плечі.

Так буває і при зміні місця проживання: переїхав в іншу країну — клімат не підходить. Переїхав в інше місто — ніби не в "свою тарілку" потрапив. Або навпаки: у своєму місті погано — а в чужому легко і привільно.

Це енергетика даної території: одним вона підходить, іншим — ні. Вона просто виштовхує невідповідну їй людину. У тибетській культурі це енергетика традиційного для даної місцевості СаЧе, в Індії — Васту, в Китаї — феншуй.

Неправильно обраний життєвий шлях

У кожної людини є своя місія, з якою вона прийшла на Землю, і зобов'язана виконати своє призначення. Саме звідси виходить приказка "народжений повзати літати не може", і навпаки. І якщо ви йдете не своєю дорогою — вищі сили Вас поправлять. І сама Всесвіт буде вас зіштовхувати з неправильно обраного шляху, влаштовуючи різні неприємності. Ось вам і буде здаватися, що світ до вас несправедливий, хоча насправді він намагається вам допомогти.

Самоприниження

Часто озираючись на всі боки, ви помічаєте більш сильних і успішних людей, яким ніби хтось все підносить на тарілочці з блакитною облямівкою. Це у вас говорить звичайна заздрість. Просто намагайтеся більше працювати над собою. І ви теж станете успішними і щасливими.

Скупість

"Гарне слово і кішці приємно" — говорить ще одна народна мудрість. Якщо хтось надав вам безоплатну допомогу віддячіть його добрим словом, якщо не зможете це зробити матеріально.

Немає в нашому світі нічого такого, що було б безкоштовним. Дякуйте людям за допомогу і підтримку, а якщо є можливість купити скромний подаруночок — зробіть це. І ваше добро воздасться вам сторицею. Зовсім по-іншому станеться з тими, хто забуде за надану допомогу віддячити простим людським словом "спасибі".

Відсталість мислення

Світ мінливий, і змінюють його самі люди — так звані генії-новатори, які завжди кидали виклик усталеним нормам і правилам. Ну, а основна частина людей живе, виходячи зі своїх звичок і догм, їм нововведення ні до чого.

Варто привести в приклад жінку, яка бачить єдиною своєю життєвою метою народження дітей. Але для Всесвіту важливо, щоб ця особина жіночої статі не лише відтворила дітей, а й стала кар'єристкою, раціоналізатором, винахідником чогось нового — тоді її помітить суспільство і віддасть їй славу. І не стане вона скаржитися, що доля з нею погано вчинила. Людина сама коваль свого щастя і своєї слави. І якщо самому нічого не робити — то під "лежачий камінь", — як то кажуть, вода не потече.

Не звинувачуйте у своїх бідах сім'ю

Приблизно те ж саме відбувається і з тими людьми, які вважають, що чогось їм не додали батьки. Мовляв, народилися б вони в інших сім'ях — вони б багато чого домоглися. А хто заважає домогтися успіху в тій родині, в якій ви народилися? Це тільки пасивні люди і ледарі можуть робити подібні міркування.

Пам'ятайте, що ви перед народженням самі вибрали сім'ю, в яку потрапили і, якою б вона не була — вона ваша, і вона вас підтримає, якщо ви самі проявите якусь ініціативу.

Погане оточення

Вибачте, але оточення вибираєте ви самі, тому було б не правильним на нього нарікати.

Подумайте перш, ніж вступати з кимось у відносини. Чи можна довіряти людям, які тягнуть вас вниз? Дружіть з родинними душами, тоді Всесвіт завжди буде на вашому боці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *