Чому коханий не погоджується мати дітей і що з цим можна вдіяти

Чому коханий не погоджується мати дітей і що з цим можна вдіяти - INFBusiness

Рішення завести дитину — одне з найвідповідальніших у житті. Деякі пари не надто довго відкладають цю подію, а іншим доводиться пройти через безліч випробувань на шляху до щасливого батьківства. Але трапляється й таке, що один з партнерів відтягує появу дитини усіма силами, а іноді й категорично заявляє, що не готовий до такої відповідальності. Друга половинка у такій ситуації може чекати на згоду свого партнера дуже довго і не існує гарантій того, що той зважиться. Що ж робити? У цьому ми і спробували розібратися, інформує Ukr.Media.

Чоловік не хоче брати на себе відповідальність

Як ми вже говорили, народження дитини — серйозний крок. Готуватися до нової ролі необхідно заздалегідь, причому будь-який чоловік розуміє, що його життя після появи малюка вже не буде колишнім. Не кожен готовий до таких змін. У такій ситуації варто прямо обговорити з чоловіком, яким він бачить розвиток подальших відносин і скільки ще часу йому знадобиться, щоб прийняти серйозне рішення.

Чоловік не хоче витрачати свій час

Для будь-якого чоловіка важливою є незалежність, хоча б у невеликих проявах. Чоловік також розуміє, що дитина може забрати більшу частину його вільного часу, який він міг би витратити таким чином, як йому хочеться, а відмовитися від улюблених занять важко практично будь-якій людині. Якщо жінка готова пожертвувати деякими моментами заради появи нового життя, то чоловік може чинити опір до останнього. Тут важливо на ранньому етапі відносин здалеку почати з'ясовувати, як саме ваш чоловік взагалі ставиться до дітей і чи думає про їх появу взагалі. Відповіді, зазвичай, дають зрозуміти, чи варто продовжувати відносини з такою людиною.

Чоловік не хоче дітей від певної жінки

Іноді відмова мати дитину може бути пов'язана з небажанням чоловіка продовжувати свій рід з певною жінкою. Так, йому подобається ваша компанія, ви як особистість, і взагалі у нього усе гаразд. Але ось дітей він зовсім не хоче заводити, принаймні, поки перебуває у відносинах з вами. Тут досить складно змінити ситуацію на свою користь, швидше за все, варто поговорити і подумати, чи потрібні вам і йому безперспективні відносини у подальшому.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *