Чому інколи здається, що кохана людина не любить так сильно, як ви її

Чому інколи здається, що кохана людина не любить так сильно, як ви її - INFBusiness

Багато хто задається питанням про те, чому їх друга половинка у відносинах робить набагато менше для щастя, ніж вони самі. Виявляється, рівнозначності у стосунках досягти практично неможливо. Психологи розкажуть, чому.

Існує безліч міфів про стосунки. Один з них говорить, що хтось завжди любить сильніше. Але існує багато важливих нюансів, про які важливо пам'ятати, щоб не робити поспішних висновків, інформує Ukr.Media.

Брак об'єктивності

Немає ніякої офіційної шкали для перевірки того, наскільки сильно хтось любить. Ви можете лише бачити, чи старається людина заради відносин чи ні, але зрозуміти, чи любить вона сильніше або слабкіше, неможливо.

Річ у тім, що кожен любить по-своєму, тому якщо якісь вчинки — це нездоланний кордон, для іншого це буде дуже просто.

Закон балансу

Психологи відзначають: кожна людина пам'ятає про те, що на добро, яке її хтось робить, дуже важливо відповідати добром. Це і є так званий закон балансу, який намагаються виконувати багато людей.

Головне, щоб партнери відчували, що віддають і отримують достатньо. Вимірювати ступінь своєї самовіддачі — марна справа. Чаші цих ваг ніколи не будуть врівноважені. Кожен часом робить щось більше, а отримує менше або навпаки.

Повертаючись до питання об'єктивності, можна сказати, що правильно прорахувати цей баланс ніколи не вийде. Жінці може здаватися, що чоловік вкладається у відносини набагато менше, а йому може здаватися, що саме він робить більше, ніж вона.

Головні причини того, що в парі один любить сильніше іншого

Відмінності в темпераменті. Наприклад, чоловік весь день працює, намагаючись заробити гроші для своєї сім'ї, а дружина в цей час займається дітьми, прибирає, пере, готує, створює затишок. Все знаходиться в балансі, але уявімо, що жінка — товариська і відкрита особистість, яка любить ділитися враженнями, а чоловік — типовий інтроверт.

У такому разі чоловік, який прийшов додому після важкого дня, не захоче обніматися і розмовляти. Йому потрібно буде сісти на диван, взяти улюблену книгу в руки або просто посидіти на самоті і подивитися щось цікаве в інтернеті. Партнерка сприймає це на свій рахунок і ображається. Вона не розуміє, що у нього інші переваги відпочинку. Вони люблять однаково сильно, але їй здається, що коханий чоловік нехтує нею і не любить її так само, як вона його.

Те ж саме відбувається, коли, наприклад, одна людина любить робити іншій подарунки та сюрпризи, а друга просто не вміє або не хоче цього робити, але, скажімо, проявляє постійну турботу в чомусь іншому. Здається, що людина не любить, а в неї просто інший характер і світогляд щодо подарунків.

Рутина і звички. Мозок людини влаштований так, що її хочеться постійно створювати рутину, повторювані справи. Це стосується не лише роботи і особистих справ, але й любові. Наприклад, одна людина у відносинах постійно займається прибиранням, інша готує їжу. Одна миє посуд, друга заправляє постіль. Це нормально.

Іноді буденні рішення в любовних питаннях людей не влаштовують. Жінці, наприклад, набридає, що чоловік ніколи не просить вибачення. Звідси виникають таємні думки на кшталт: «Я люблю його більше, ніж він мене», «Я для нього роблю, а він — нічого». Зрозуміло, це зовсім не так. Психологи радять промовляти і вирішувати ці проблеми. Потрібно просто говорити один одному про те, що щось не подобається, щось не влаштовує, а не збирати це в собі.

Мала цінність один для одного. Дуже часто буває так, що на початку стосунків все чудово, а потім хтось із закоханих починає помічати, що друга половинка вже не так старається, як раніше, — поцілунків менше, не такі міцні обійми і так далі.

У такій ситуації відповіддю на питання «чому?» є зниження цінності в очах партнера. Можливо, хтось погоджується на менше, тому що не хоче проблем і лайки. Другій людині вже не хочеться старатися так, як у перші тижні відносин. Цілком ймовірно, що потрібно привнести у відносини трохи романтики, змусити другу половинку пригадати, що йому або їй дуже пощастило.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *