Чому чоловік не дарує подарунки та квіти

Чому чоловік не дарує подарунки та квіти - INFBusiness

Меркантильність тут ні до чого

Але спочатку трохи про жіночу мотивацію — чому, власне, ми взагалі замислюємося про грубу матерію? Нормально ж спілкувалися (з) без цукерок та подарунків. Народна мудрість (і реклама квіткових салонів) каже: жінки надто добре пам'ятають неподаровані букети. І, взагалі, насправді ведуть якусь таємну бухгалтерію того, скільки в неї вкладає чоловік. Квіти, походи в ресторани, подорожі, парфуми, сумочки та прикраси, білизна, свіжа полуниця посеред зими та сертифікати в SPA… Чим більше знаків уваги проявляє чоловік, тим вище піднімається в її особистому рейтингу — і тим більше схиляє до себе. Все настільки елементарно, що не потребує пояснень, інформує Ukr.Media.

У цьому контексті можливість розплатитися за себе самостійно цінна не тим, щоб пограти перед партнером м'язами і довести свою спроможність і успішність, а почуттям впевненості: приємно бути в компанії чоловіка і при цьому не переживати, що у разі непередбачених обставин не зможеш розплатитися за свій стейк або викликати таксі.

Насправді зрозуміти обережність чоловіків також можна, і навіть необхідно. Уявіть, що з вами йдуть на побачення з однієї лише причини: вдома залишилася виключно гречка, а хочеться смачно поїсти. Відкалібрувати, як до тебе ставиться дівчина насправді, буває складно, особливо якщо тобі справді є чим вразити. Тому мисливців, хижачок, голддігерів та інших представників робітничого класу на ниві кохання ми не беремо до уваги. Для них це професія, а для нас — романтика.

"Ви просто йому не подобаєтеся"

За винятком рідкісного і зовсім дрімучого підвиду, у масовій чоловічій свідомості є розуміння того, що про дівчину потрібно дбати. Обдаровувати, доглядати, годувати. Тому питання про те, чому він не виявляє належної уваги або виявляє, але не тією мірою (адже і патологічно жадібний чоловік може викроїти бюджет на кілька троянд) — це питання про характеристики ваших стосунків, а не про характеристику чоловіка. Іншими словами, справа не в чоловікові і не у відсутності у нього якоїсь особливої опції, такого собі „квітково-подарункового гена" — а щодо нього до вас.

"За морозивку"

Причина, що логічно випливає з попереднього пункту: для чоловіка, який не хоче (не «не вміє»!) обдаровувати кохану сюрпризами, спілкування з нею може бути просто спортом. У деяких чоловіків це характеризується ємною фразою „спокусити за морозиво". Добиваючись розташування дівчини без особливих вкладень, чоловіки "з морозивом" радіють, пишаються і всіляко тріумфують з приводу дешевої ціни відносини. Але навіть тут мінімальні знаки уваги необхідні!

"Не заслужила"

Не заслужила на його довіру, в сенсі. Сучасні чоловіки чують слово «повинен» з часів молодшої групи дитячого садка і продовжують його чути не лише на роботі, а й у стосунках. І, рано чи пізно, просто відмовляються відповідати вимогам дівчат, яких знають за парою-трійкою побачень. А вони можуть бути прямолінійними! Сьогодні багато жінок не соромляться натякати, які саме вкладення хочуть отримати від чоловіка. Виходить замкнене коло: хлопці не хочуть виявляти щедрість, доки не відчують певної міри душевної близькості — а дівчата не поспішають відкриватися, бо не бачать до неї передумов.

"Це дорого"

Ми чомусь забуваємо про таку банальну причину, як елементарна економія. Достойно радувати дівчину — задоволення справді недешеве. Гарний букет обійдеться в копійку, похід у хороший ресторан — приблизно стільки ж, а флакон парфумів — і того дорожчий. Враховуємо комфортне таксі та інші маленькі чи великі радощі… Щоб постійно балувати кохану жінку, потрібно закладати середньостатистичну зарплатню. Тому, перш ніж ставити на чоловікові тавро «нечутливий» чи «жадібний», можливо, варто звести дебет із кредитом?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *