Чи варто чоловікові заводити стосунки з розлученою жінкою, яка має дитину

Чи варто чоловікові заводити стосунки з розлученою жінкою, яка має дитину - INFBusiness

Жінка, яка після розлучення залишилася з дитиною, часто опиняється у складних обставинах. Це може бути наслідком того, що чоловіки виховані в дусі відповідальності та обов'язку перед жінкою. Іноді розлучення відбувається тому, що жінка вважає, що її партнер не відповідає її очікуванням, і вона вирішує шукати нового. Однак жінка без дітей та розлучена жінка з дитиною можуть мати різні шанси у нових відносинах, інформує Ukr.Media.

Проте, як показує практика, жінки, які мають дітей від попередніх відносин, часто знаходять собі гідних партнерів і створюють з ними нові сім'ї. Ми вирішили дослідити, наскільки комфортні для чоловіків відносини з такими жінками, і спробуємо розглянути це питання максимально об'єктивно.

Колишній

Як ми вже зазначили, існують жінки, які після розлучення залишаються з дітьми від колишнього чоловіка. Цей чоловік, хоча й може бути відсутнім у її особистому житті, часто продовжує спілкуватися з нею та їхньою дитиною. Будь-який чоловік, який хоче побудувати відносини з такою жінкою, повинен розуміти, що її колишній чоловік буде присутній у житті жінки.

Ця обставина, а саме присутність у її житті колишнього чоловіка та дитини від попередніх відносин, може відлякувати потенційних партнерів. В результаті, деякі чоловіки можуть відмовитися від ідеї побудувати відносини з нею.

У бою всі засоби хороші

Жінка, яка після розлучення намагається почати своє особисте життя заново, і має дітей від колишнього чоловіка, часто вкладає більше зусиль, щоб знайти нового партнера. Це може проявлятись у тому, що вона більш активна та ініціативна на початкових етапах відносин.

Вона може використовувати всі свої привабливі якості, щоб зацікавити чоловіка. Це може бути як готовність до близькості, так і демонстрація домашніх навичок, які вона отримала під час попереднього шлюбу. Такі риси можуть бути особливо привабливими для чоловіка на початковому етапі відносин.

Однак, важливо зазначити, що така поведінка може бути тимчасовою. Якщо жінка не змогла зберегти свій попередній шлюб, можливо, її ставлення до нового партнера зміниться після досягнення певних цілей, таких як створення нової сім'ї. Тому чоловікам варто бути уважними та спостережливими, аналізуючи поведінку жінки на різних етапах відносин.

Паразитичні сімейні стосунки

Спільне проживання та господарювання, а особливо укладення шлюбу, традиційно передбачає певну схему сімейних відносин.

В цій схемі часто формуються паразитичні стосунки між партнерами: жінка виступає в ролі домогосподарки або "берегині вогнища", тоді як чоловік приймає роль "годувальника" та "постачальника". Таке розподілення ролей, коли одна сторона заробляє, а інша розподіляє ресурси, є характерним для паразитичних відносин у шлюбі, незалежно від його офіційного статусу.

Ризики

Спілкування з розлученою жінкою, яка має дитину, незалежно від її офіційного статусу, можна вважати більш ризикованим, ніж відносини з дівчиною без дітей. У такому відношенні вже спочатку є більше учасників, ніж у традиційній сім'ї.

Це не лише колишній чоловік, який є батьком дитини, але і його батьки, які, як дідусь і бабуся, можуть допомагати з вихованням. Також є сама дитина, яка є незнайомою для нового партнера жінки. Таким чином, на чоловіка падає велике навантаження різних відносин, симпатій та антипатій, які можуть впливати на нього в різних аспектах і призводити до характерних для таких відносин наслідків.

Налагодження стосунків із чужою дитиною

Основні проблеми, які можуть виникнути у чоловіка у такому типі сім'ї, — це, по-перше, складнощі налагодження контакту з чужою дитиною, і, по-друге, потенційні труднощі у стосунках із її матір'ю. Не кожен чоловік готовий взаємодіяти з чужими дітьми. Лише небагато можуть стабільно підтримувати та розвивати такий взаємозв'язок, який не порушить інтереси дитини і не підірве його авторитет у сім'ї.

У процесі спільного проживання можливі конфлікти між дитиною, яка може ревнувати матір до нового чоловіка, і вітчимом, який намагається здобути довіру дитини через подарунки або намагається встановити авторитет у її вихованні.

Зрозуміло, що у таких конфліктах чоловік може відчути свою ізольованість у сім'ї, оскільки мати, як правило, стає на бік своїх дітей. І діти, звісно, використають цю підтримку у майбутньому.

Отже, сім'я з розведеною жінкою та дитиною представляє собою об'єднання двох світів: світу жінки з дитиною і світу чоловіка. Незважаючи на зовнішнє зближення, вони часто залишаються розділеними у важких моментах і рідко об'єднуються у складних ситуаціях.

Провідна роль чи роль спонсора?

Відносини у сім'ї, де чоловік вступає у зв'язок із жінкою, яка вже має дитину, часто вимагають компромісів. Зазвичай, саме чоловік іде на такі поступки, спочатку приймаючи факт наявності дитини, а потім намагаючись уникнути конфліктів, враховуючи побажання інших членів сім'ї.

У такому відношенні чоловік часто опиняється на другому плані, виконуючи роль спонсора, тоді як жінка з дитиною займає провідне місце. Жінка отримує всі блага, які б могла мати у традиційній сім'ї, а чоловік, натомість, отримує лише імітацію справжніх сімейних відносин.

Якщо такі відносини стають нормою, чоловік може усвідомити, що втрачає щось важливе в своєму житті. Жінка може вирішити народити спільну дитину як спосіб зміцнити їхні відносини. Однак це може призвести до конфліктів, особливо якщо чоловік приділяє більше уваги новій дитині, ніж дитині своєї партнерки від попередніх відносин. Це може призвести до глибокої кризи в сім'ї.

Підсумки

Все вищезазначене потребує глибокого осмислення як для чоловіків, так і для жінок, які прагнуть стабілізувати своє особисте життя в моногамних відносинах. Сім'я, де жінка має дитину від попередніх відносин, має шанс на успіх лише в незначній кількості випадків через ряд об'єктивних причин.

Однак, ми всі знаємо приклади щасливих сімей, де виховуються діти від попередніх шлюбів. Проте, перед тим як вирішити створити такий союз, важливо реалістично оцінити свої можливості та готовність до такого кроку. Помилки в таких відносинах можуть призвести до глибоких психологічних травм як для дітей, так і для дорослих.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *