Чи можлива дружба між чоловіком і жінкою, або як зрозуміти, що ваш “друг” хоче більшого?

Чи можлива дружба між чоловіком і жінкою, або як зрозуміти, що ваш "друг" хоче більшого? - INFBusiness

Тому, не дивно, що тема дружби чоловіки та жінки користується великою популярністю. Сформувалося багато міфів і точок зору з цього приводу. У цьому тексті ми розповімо, що таке дружба між чоловіком і жінкою насправді, інформує Ukr.Media.

Типологія дружби

Якщо подивитися на дружні відносини чоловіка і жінки, то можна помітити кілька типів такої дружби.

Тип 1. Таємний шанувальник

У такому типі дружби чоловік таємно любить жінку. Він або боїться запропонувати їй відносини або дівчина в даний момент знаходитися в стосунках з іншим чоловіком. Також жінка може бути вільною, але не відчувати до чоловіка великого інтересу. Як друг такий чоловік непоганий, але як партнер для стосунків він не дотягує.

У такому типі дружби жінка любить отримувати увагу до своєї персони. Іноді ситуація має зворотну дію. Наприклад, жінка хоче отримати увагу чоловіка і стає його другом. Вона постійно його хвалить, і любить піклуватись про нього, але з якихось причин чоловік не вважає її привабливою. Така дружба зазвичай припиняється, коли чоловік або жінка зрозуміє, що у них немає шансів на відносини зі своїм другом або подругою.

Тип 2. Вигода

Буває, що чоловік або жінка дружать для того, щоб увійти в нове коло знайомств. Наприклад, дівчина цікава чоловікові через те, що вона може познайомити його зі своїми подругами. Можна вважати, що в такій дружбі все будується на вигоді. Також може бути і дружба для спільного обміну знаннями. У такому типі дружби жінка і чоловік обмінюються корисною інформацією про себе, щоб отримати досвід для майбутніх відносин.

Тип 3. Нікуди діватись

Іноді чоловікові доводиться дружити з жінкою. Таке буває, коли вони зайняті загальними справами по роботі або мають спільних друзів. Наприклад, ви будете дружити з дівчиною брата, не тому що вона вам подобається, а тому, що вона дівчина брата. І тут нічого не поробиш. Також і в роботі, доводиться налагоджувати контакт з колегою протилежної статі, щоб працювати більш ефективно. У такому варіанті дружба між чоловіком і жінкою цілком реальна. І тут не потрібно шукати прихованого підтексту.

Тип 4. Режим очікування

Часто дружба потрібна, щоб зрозуміти, чи підходить чоловік або жінка для відносин. В цьому випадку дружба виникає, як засіб перевірки на придатність для близьких відносин. Якщо одна зі сторін залишається незадоволеною, то дружба припиняється або зберігається її видимість. Мета такої дружби – це пошук коханої людини.

Як зрозуміти, що ваш друг хоче більшого?

Існує кілька ознак, які говорять про те, що друг вас любить або бажає створити відносини. Ось вони:

  • Постійно вас хвалить;
  • Дарує коштовні подарунки;
  • Ревнує вас до інших;
  • Готовий прийти на допомогу в будь-яку хвилину;
  • Приділяє вам багато уваги;
  • Непомітно розглядає ваше тіло;
  • Добре ставитися до вас.

Багато ознак можуть бути непомітні на перший погляд. Тому потрібно уважно постежити за поведінкою людини. Адже, багато приховано в жестах і словах.

Висновок

У взаємодії чоловіка й жінки не буває випадковостей. Якщо чоловік з жінкою завели дружбу, значить, вони розглядають один одного як майбутніх партнерів. Просто один з них менш зацікавлений в цій грі. Кожні відносини, так чи інакше, починаються з дружби.

Коли стосунки не виходять, а взаємини з людиною не хочеться псувати на допомогу приходить дружба. Тому, так часто жінки люблять говорити: Давай залишимося друзями. Що в перекладі звучить так: Я не хочу з тобою стосунків, але як людина ти непоганий і я не бажаю тобі зла. Все в житті просто. Тому будь-яка дружба чоловіка і жінки починається з інтересу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *