“Червоні прапорці” дружби, на які варто звернути увагу

"Червоні прапорці" дружби, на які варто звернути увагу - INFBusiness

Дружба повинна заряджати енергією, натхненням, але не спустошувати й отруювати вам життя, інформує Ukr.Media.

Про токсичні відносини багато хто знає, але схильні вважати, що це стосується лише сфери романтики. Проте друзі також можуть бути токсичними. Психотерапевти назвали 8 ознак того, що ваш друг чи подруга вас просто використовують — а значить, це не дружба, а гра в одні ворота.

Вона говорить гидоту про інших людей при вас

Що заважає їй за очі говорити й про вас не найприємніші речі? Та нічого. Якщо подруга часто засуджує інших людей, будьте певні — вас теж є, за що засудити. Інша річ, коли діляться образами — це абсолютно нормально.

Поряд з нею ви не можете бути собою

Розслабитися і поводитися природно? Якщо ви не можете собі дозволити й відчуваєте, що постійно насторожі, було б непогано поставити собі питання — а чому так? Справжній друг прийме вас будь-якою.

Ви ретельно вибираєте тему розмови

Психологи називають це «ходити по яєчній шкаралупі». З друзями ви повинні відчувати повну свободу — ділитися думками з різних питань і не боятися, що вас засудять. Якщо ви не відчуваєте себе в емоційній безпеці поряд з людиною, то не такий вона і друг.

Спілкування з нею висмоктує сили

Вас ніби вичавили насухо, залишивши безсилу оболонку. Адже спілкування з друзями зазвичай заряджає енергією чи надихає. Якщо все навпаки, це важливий знак, на який варто звернути увагу.

Вона розповідає вам чужі секрети

Спочатку це може здатися особливою мірою довіри, але насправді це просто нездатність поважати чужу таємницю. Ваша теж надовго не затримається — стане надбанням громадськості.

Ви не відчуваєте взаємності

Ви допомагаєте, а вона вам ні. Розмови тільки про неї. Ініціатива виходить завжди тільки від вас — вона про вас і не згадає без особливого приводу або потреби. Якщо так, то чи дружба це взагалі?

Вона вас тонко принижує

Наче комплімент, а начебто й образа — якщо висловлювання подруги змушують вас відчути себе не у своїй тарілці, приниженій, ображеній, а вона робить у відповідь круглі очі «ти все не так зрозуміла», то це також яскравий «червоний прапор» токсичної дружби.

Вона порушує ваші межі

Лізе не у свою справу, ставить безтактні питання, ігнорує вашу думку — це не ознака близьких стосунків, це ознака зневаги до вас.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *