Чекайте на щастя після 40: жіночі імена, володарки яких тільки почнуть жити

Чекайте на щастя після 40: жіночі імена, володарки яких тільки почнуть жити - INFBusiness

Молодість — чудовий час, але в цьому віці не завжди вдається розібратися зі своїми цілями і бажаннями. Усвідомлення, чого ми хочемо насправді, до багатьох людей приходить тільки з віком. Експерти у сфері езотерики розповіли, власниці яких імен знайдуть своє щастя лише на порозі сорокаріччя, інформує Ukr.Media.

Олександра

Власниця цього імені до певного віку живе за планом, який придумала сама собі в дуже юному віці або який заклали її батьки. Школа, золота медаль, престижний виш, червоний диплом… Після завершення навчання Олександра влаштовується на роботу, але при цьому рідко почувається по-справжньому щасливою.

У чому причина? Усе дуже просто.

Насправді Саша часто боїться собі зізнатися, що початковий план її більше не влаштовує. Вона хоче в житті чогось зовсім іншого. Тільки після сорокаріччя володарка імені наважується змінити правила гри — і ось тоді-то починає отримувати від свого життя справжнє задоволення.

Карина

У молодості володарка цього імені прагне спробувати якомога більше. Вона раз у раз змінює виші та спеціальності, місце роботи, бойфрендів, але ніяк не може прийти до якогось єдиного знаменника. Карина не знає, що насправді їй подобається, а чим вона захопилася під впливом модних трендів. Щоб краще пізнати себе, потрібен час.

Найчастіше по-справжньому розуміти себе Карина вчиться тільки до 40 років.

У цьому віці до власниці імені приходить мудрість і усвідомлення, які заняття і люди навколо роблять її щасливою. У певний момент вона легко розлучається з вантажем минулого, відпускає образи, розчарування і біль — і починає насолоджуватися сьогоденням.

Лоліта

Рідкісне і красиве ім'я Лоліта носять жінки, які часто невпевнені в собі. Власниця цього імені страждає від безлічі комплексів, але замість того, щоб працювати над собою самостійно або звернутися по допомогу до фахівців, надягає на обличчя маску задоволеної життям дами. Нічого, що насправді їй погано — головне, переконати у своїй щирості оточуючих.

Лоліта довгий час залишається нещасною, всі її сили йдуть на те, щоб підтримувати імідж розкішної леді.

Тільки в зрілому віці, наприклад, на рубежі сорокаріччя, володарка імені розуміє — вона витратила багато часу даремно, щоб справити враження на тих, кому діла до неї немає. Лише після цього Лоліта починає щиро любити себе і цінувати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *