Цей простий спосіб допоможе обчислити ідеального партнера за датою народження

Цей простий спосіб допоможе обчислити ідеального партнера за датою народження - INFBusiness

Нумерологія, як і гороскопи, допомагає людям знайти кращу другу половинку. Сумісність у коханні легко обчислити за допомогою цифр. Для цього необхідна лише дата народження чоловіка, в якого ви закохані, інформує Ukr.Media.

У гонитві за ідеалами, керуючись фантазіями, багато дівчат вибирають в супутники життя не своїх чоловіків. Відволікшись на ефектну зовнішність або багатство обранця, легко забути про призначення кавалера в стосунках. Він повинен любити вас справжню, а ви — його. Ніякі багатства, подарунки і щоденні букети не допоможуть стати щасливою з неправильною людиною. Але як дізнатися, який обранець потрібен саме вам? Для цього варто звернутися до однієї практиці і детально розглянути дати народження — вашу і його. Всі підказки долі зашифровані, і потрібно лише навчитися правильно їх тлумачити. В чому ми і допоможемо.

Щоб знайти ідеального чоловіка, здатного вас ощасливити, варто звернутися до нумерології — науці, яка займається вивченням чисел і їх впливом на долю людини. Тому насамперед потрібно дізнатися своє число долі. Як це зробити? Все досить просто: складіть цифри з дати народження, поки не вийде просте число.

Наприклад, 10.07.1898. Виходить наступне: 1 + 0 + 0 + 7 + 1 + 8 + 9 + 8. Отримуємо якесь абстрактне число, у даному разі це 34. Тепер його потрібно спростити, тобто скласти 3 і 4. Отримуємо 7. Але, нагадуємо, складати потрібно до тих пір, поки не побачите просте число, тобто від одного до дев'яти. Тому, якщо у вас вийшло 10, 11 і вище, адаптуємо до кінцевого результату. Наприклад, 10 — 1 + 0, в результаті вийде 1. Це і є ваше число долі, за яким можна визначити характер і майбутні життєві випробування.

Тепер за такою ж технікою потрібно розрахувати число долі коханого або чоловіка, з ким хотіли б найближчим часом побудувати відносини. Напевно ви помічали, що до певних людей відчуваєте неймовірне тяжіння, хоча при першому знайомстві вони могли абсолютно не сподобатися. А ось з тими, кого вважали своєю другою половинкою, швидко ставало нудно, пропадав інтерес. Таке може статися, якщо за числом долі чоловік вам не пара. Якийсь кавалер підійде ідеально, а інші абсолютно точно з вами несумісні.

Сумісність у коханні і шлюбі за датою народження чоловіка

Отже, ви, згідно з інструкціями, дізналися число долі хлопця що цікавить вас. Тепер прийшов час розшифрувати кожне зі значень, щоб зрозуміти, що чекає вас з конкретним варіантом. Якщо раптом під ідеальну сумісність у коханні і шлюбі предмет мрій не підпадає, не турбуйтеся! При щирому бажанні і роботі над відносинами ви з партнером зможете домогтися гармонії. А інформація про його число долі стане відмінною підказкою, як щасливо жити поруч з цим чоловіком. Отже, як розшифрувати число долі?

Якщо у чоловіка число долі 1

Вам дуже пощастило, якщо у хлопця число долі 1! Володарі одиниці — вольові чоловіки, природжені лідери. Вони здатні реалізувати навіть найскладніші сценарії та ідеї, що дозволяють бути справжнім авторитетом в очах оточуючих. Такий кавалер вміє розташувати і закохати будь-яку жінку. Він романтик, але іноді поводиться безрозсудно, відчуваючи дуже сильні почуття.

Ідеально поєднується з числами долі жінки 3 і 5.

Якщо у чоловіка число долі 2

Обранець з числом долі 2 відрізняється товариськістю. Такий партнер завжди знайде компроміс і розмовами вирішить практично будь-яку проблему. Може бути хитрим, але це лише спосіб захисту від конфліктів, які він ненавидить. Чоловік — "двійка" досить довірливий, вірить другій половинці і чесний з нею. У важких сімейних ситуаціях здатний виступити в ролі психолога, допомагає близьким знайти себе.

Ідеально поєднується з числами долі жінки 8 і 9.

Якщо у чоловіка число долі 3

Вважається, що люди з "трійками" — улюбленці долі. Якщо у вашого партнера або коханого якраз таке число, це означає, що він привабливий і легкий на підйом. Цій людині щастить практично в будь-яких справах, за які він береться. Чоловік з числом долі 3 легко стане душею компанії, тому як відкритий до спілкування. У нього багато залицяльниць, що іноді може стати причиною для ревнощів з боку його обраниці.

Ідеально поєднується з числами долі жінки 5 і 7.

Якщо у чоловіка число долі 4

Чоловіки, відмічені числом долі 4, найчастіше трудоголіки. Це найнадійніші партнери по бізнесу або колеги. Відрізняються пунктуальністю, практичністю і стабільністю. Кавалер з четвіркою виявиться хорошим батьком, тому як спочатку націлений на сім'ю. Можливо, дружина буде обділена квітами без приводу або романтичними вечерями в ресторанах, але такий чоловік завжди покаже любов і прихильність діями.

Ідеально поєднується з числами долі жінки 1, 8 і 7.

Якщо у чоловіка число долі 5

У вашого коханого числом долі виявилася п'ятірка? Значить, ви точно з ним не скучите. Це число долі дістається активним чоловікам, люблячим ризик і рухливість. Природжені мандрівники, хто не може довго засиджуватися на одному і тому ж місці. Кавалер з числом долі 5 здатний закрутити голову дамі найкрасномовнішими компліментами. Але через любов до свободи довгий час може не вирішуватися на серйозні стосунки.

Ідеально поєднується з числами долі жінки 1, 3, 7.

Якщо у чоловіка число долі 6

Люди з шісткою призначені для керівництва та наставництва. Такий чоловік у відносинах проявить себе як лідер, здатний вирішити будь-яку проблему коханої. Він надійний і сильний морально, саме про таких говорять — "як за кам'яною стіною". Водночас партнер з цифрою 6 — підопічний Венери, планети любові. Що робить його майстерним коханцем і майстром флірту.

Ідеально поєднується з числом долі жінки 2.

Якщо у чоловіка число долі 7

Чоловік, кому дісталося число долі 7, може здаватися відстороненим одинаком. Почасти йому і правда комфортніше перебувати в компанії одного-двох друзів, ніж в галасливому натовпі незрозумілих знайомих. Обранець з цією цифрою завжди прагне до нових знань. Такій особистості може бути дуже важко висловлювати прихильність словами любові безпосередньо. Швидше за все, чоловік буде натякати на почуття досить дивними способами: переказуючи міфи про закоханих, історичні весільні ритуали і все в цьому дусі.

Ідеально поєднується з числами долі жінки 3 і 5.

Якщо у чоловіка число долі 8

Якщо хочете опинитися поруч з людиною, хто завжди при грошах, як, наприклад, чоловіки з цими іменами, варто шукати хлопця з числом долі 8. Такі володіють прекрасними організаторськими здібностями і тонкої інтуїцією, що допомагає знайти вірних соратників. Персона — "вісімка" — це наполеглива, владна і амбітна людина, що віддає перевагу домінувати у відносинах. Не любить жінок, які полюють за його гаманцем, тому частіше звертає увагу або на скромниць, або на дам що вже відбулися.

Ідеально поєднується з числами долі жінки 2 і 6.

Якщо у чоловіка число долі 9

Люди з дев'яткою знаходять покликання в допомозі іншим. Нерідко чоловіки цієї цифри виявляються лікарями, адвокатами та вчителями. У них широке коло спілкування, з кожним знайомим "дев'ятки" дружать протягом років. У відносинах такий чоловік покаже себе щирим і відкритим, не стане приховувати почуття і скаже про них прямо, не затягуючи. Якщо отримає згоду обраниці на створення родини, зробить все, щоб кохана ні в чому і ніколи не потребувала.

Ідеально поєднується з числами долі жінки 2, 3, 6.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *