Бардак — не просто так: чому ми не любимо прибирати вдома

Бардак — не просто так: чому ми не любимо прибирати вдома - INFBusiness

Звичка кидати сміття і влаштовувати хаос у квартирі може свідчити про серйозні ментальні проблеми, заявили психотерапевти. Вони розповіли, чому дорослі люди часто стають справжніми нечупарами, інформує Ukr.Media.

За словами фахівців, бардак у квартирі вважається ознакою того, що людина не може розібратися з тими проблемами, які присутні в її голові. Як правило, такі люди їх повністю ігнорують. Зокрема тому, що не можуть визначитися, чого хочуть насправді.

Усе це виливається в неусвідомлену, часом навіть дивну поведінку.

У людини буде бардак, який вона не помічатиме, вона дивуватиметься, якщо їй роблять зауваження, їй буде байдуже, бачать гості (безлад — прим. ред.) чи ні. Тому що вона всередині себе не чує, вона заморожена, вона зосереджена тільки на зовнішньому, пояснили психологи.

Вони додали, що доросла й усвідомлена людина ніколи не стане влаштовувати хаос у квартирі. Однак навіть тут не варто впадати в крайнощі. Якщо людина гіпертрофовано бореться за ідеальну частоту, наприклад, може підлогу по кілька разів на день, то це також свідчить про серйозні проблеми.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *