8 простих способів завести нових друзів у дорослому житті

8 простих способів завести нових друзів у дорослому житті - INFBusiness

Це природно, що згодом дружні стосунки розвиваються чи згасають, але як збудувати глибоку, змістовну дружбу з кимось новим? Доросла людина не так часто потрапляє у ситуації, коли знайомство з людьми є природним (наприклад, у школі), і час також грає величезну роль. Відповідно до досліджень, щоб зав'язати випадкову дружбу, потрібно 50 годин, щоб стати справжнім другом — 90 годин, а щоб вважати когось близьким другом — 200 годин. Простіше кажучи, у дорослих менше вільного часу, ніж у дітей та підлітків, тому виділення часу на нові дружні стосунки може здатися непосильним завданням незалежно від того, на якому етапі дорослого життя ви знаходитесь, інформує Ukr.Media.

Але є й позитивні моменти. Ви більш впевнені в собі, тому з більшою ймовірністю залучатимете людей, які відповідають вашим цінностям, інтересам та способу життя. Але найкращі дружні стосунки вимагають часу, відданості та правильного мислення, тому потрібно знати, де шукати.

Спілкуйтесь зі старими друзями

Можливо, це прозвучить суперечливо стосовно пошуку нових друзів, але якщо ви прагнете глибших дружніх стосунків, вам варто подумати про те, щоб відновити зв'язок з другом, з яким ви втратили зв'язок (тільки не використовуйте цю пораду як привід для того, щоб повернутися до свого колишнього). Можливо, ви раніше жили в різних містах, а тепер стали жити ближче, або у вас були різні етапи життя, а тепер у вас більше спільного. Якою б не була причина, якщо фундамент дружби зберігся, то відновити його буде легко (і весело!). Цю пораду можна віднести і до друга, який у минулому був швидше знайомим, але ви так і не змогли дізнатися його краще.

Перетворіть товаришів по службі на друзів

У зв'язку з цим подумайте, чи є у вас колега, з яким, на вашу думку, вам було б приємно проводити час поза роботою? Звичайно, поділ роботи та особистого життя теж важливий, але офіс — це відмінне місце для знайомства з друзями, які мають схожі захоплення та інтереси. Якщо думка про те, щоб запросити колегу випити чи погуляти у вихідні, змушує вас нервувати, почніть з малого — дізнайтеся, чи не хоче вона пообідати разом. Вийшовши за межі офісу, ви зможете поглянути на цю людину з іншого боку, і, як знати, можливо, у вас з'явиться новий найкращий друг в офісі!

Спілкуйтеся з друзями друзів

Для того, щоб завести друзів, не обов'язково бути найбільш товариською людиною в кімнаті, але потрібно проявити себе і бути відкритим для нового досвіду. Так, ви можете (і повинні!) як і раніше проводити вечори догляду за собою і залишатися наодинці з собою, але будьте готові говорити «так» трохи частіше, ніж зазвичай, особливо якщо ви знаходитесь в новому місті. Повірте, люди люблять знайомити друзів навіть більше, ніж сватати знайомих.

Приєднайтесь до місцевої групи

Чи йдеться про гурти у Facebook або про старий добрий книжковий клуб — у наш час можна знайти гурт практично для всього. Любите мандрувати? Приєднуйтесь до туристичної групи або запишіться до групової поїздки. Ви перший із ваших друзів, у кого з'явилася дитина? Групи для мам є скрізь! Якщо ви приєднуєтеся до групи, яка відповідає вашим інтересам або вашій поточній ситуації, ви обов'язково зустрінете людей, з якими порозумієтеся.

Займіться волонтерством

Якщо у вас є справа, до якої ви відчуваєте сильні почуття, то вам, швидше за все, буде легше порозумітися з людьми, які, як ви вже знаєте, відчувають сильні почуття з цього приводу. Звичайно, можливо, ви не станете друзями на все життя, але все одно отримаєте задоволення від того, що допомогли суспільству чи справі, до якої ви небайдужі.

Зав'яжіть розмову на тренуваннях

Заняття спортом власними силами є місцем спілкування. І що найприємніше? Ви вже маєте готову тему для розмови. Запитайте їх про улюбленого інструктора, про те, які заняття їм подобаються, або найпростіше: зробіть комплімент! Кому не подобається чути, які у нього симпатичні легінси? Незабаром ви разом потягуватимете смузі після занять.

Запишіться у спортивну лігу

У кожному великому місті є різні ліги та спортивні команди, в які можна вступити, і вони є чудовим місцем для знайомства з новими людьми! Подібно до місцевих груп, тренувальних класів та волонтерської роботи, ці ліги дозволять вам створити атмосферу, повну людей, об'єднаних спільними інтересами. Почистіть рукавичку для гри в софтбол або купіть собі нове весло для піклболу або візьміть вже наявного друга, або вирушайте поодинці. Просто ходити кудись поодинці — один із найпопулярніших способів познайомитися з новими людьми.

Спілкуйтесь у соціальних мережах

Ви можете подумати, що соціальні мережі заважають вам знайомитися з людьми в реальному житті, але якщо використовувати їх правильно, вони можуть стати дуже корисним інструментом у вашому арсеналі. Ви можете зв'язатися з людьми у своєму регіоні, надіслати їм особисте повідомлення та запланувати зустріч у реальному житті! Це також чудовий спосіб зв'язатися зі старими друзями, і для багатьох людей він може здатися природнішим, ніж особисте спілкування.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *