8 енергетичних прийомів, які очистять Ваші емоції та Вашу душу

8 енергетичних прийомів, які очистять Ваші емоції та Вашу душу - INFBusiness

Хоча ми, як правило, добре дбаємо про наші фізичні тіла, проте занадто часто ми забуваємо, наскільки важливим є наше емоційне благополуччя. Ми енергійні істоти, а енергія людей, оточуючих нас, може вплинути на наш власний настрій і навіть привести нас до такого стану, коли нам стане просто необхідним очищення, інформує UkrMedia.

Коли справа доходить до очищення власної енергії, ви робите набагато більше, ніж ви думаєте. Ви сприяєте позитиву і дозволяєте негативним енергіям покинути ваше тіло. Завдяки цим методикам, ви почнете почуватись значно краще і досягнете почуття внутрішнього миру, якого ви не зможете досягти іншим способом.

Якщо негативні енергії всередині вас накопучуються або стають частиною вас, то ви почнете почувати себе недоречно, вас покине почуття спокою і ви будете не в змозі реально сконцентруватись. Якщо вам потрібно стати більш емоційно збалансованим, попрацюйте над собою на енергетичному рівні – це найкраще для початку. Щоб дізнатись, як очистити себе від негативу, перегляньте список нижче та додайте деякі з цих пунктів у своє життя.

Використовуйте свої афірмації та мантри щодня

Не уникайте позитивного самообговорення. Використовуйте свої афірмації та мантри, щоб підняти себе духовно так високо, як тільки зможете. Коли напруга від стресу навалюється на вас у вигляді негативних енергій, намагайтесь часто нагадувати собі, що ви зможете зробити це, зможете впоратись зі всіма проблемами, які цей світ ставить перед вами.

Контактуйте з природою якомога більше

Чим більше ви зв'язуєтесь з природою, тим більше позитивною ваша аура буде в кінцевому підсумку. Коли ми зв'язуємося з природою, ми підвищуємо частоту своїх вібрацій. При цьому ви витісняєте негатив і сприяєте позитиву.

Визначіть свій поточний емоційний стан

Не ігноруйте негативні почуття. Ви відчуваєте їх з певної причини і, не звертаючись до них, ви не зможете їх позбутися. Чим більше ви боретеся з негативом, тим гіршими стануть ці почуття.

Звичайно, це може бути вашим першим інстинктом, щоб позбутись або розбавити їх чимось іншим, але це зовсім не те, що вам слід зробити. Довіряйте собі, і хоча вам не потрібно давати владу цим речам, ви всеодно повинні знати про них. При цьому, роблячи це ви зможете працювати над тим, щоб позбутись їх.

Не забувайте про захисні камені

Є цілий ряд захисних каменів, які ви можете використовувати, щоб сприяти позитиву у вашому житті і зробити ваш стан набагато кращим у загальному. Деякі з улюблених багатьма біоенергетиками – це чорний турмалін, чорний обсидіан і лабродит.

Не поспішайте, щоб зазирнути у світ каменів та інвестувати в деякі з тих, до яких у вас лежатиме душа. Вони зробить велику різницю у вашому житті, змінивши його в кращу сторону.

Використовуйте візуальну медитацію на свою користь

Візуальна медитація в основному просто використовує ваш розум, коли ви медитуєте. При цьому, ви можете навчити себе відпускати речі, які турбують вас і зосередитися на тих, які вам потрібні.

Уявіть біле світло, яке оточує вас, що виходить зсередини, і використовуйте його, щоб виштовхнути всі негативи.

Приймайте очищуючі ванни

Прийміть очищуючу ванну, щоб розслабити своє тіло. Завдяки розслабленню вашого тіла ви також зможете відпустити ті речі, які є для вас стресовими. Додайте солі Епсома або морської солі у воду та оточіть себе своїм улюбленим запахом.

Очищуючі ванни майже такі ж, як і звичайні ванни, але замість того, щоб поспішати очистити своє тіло, ви звертаєте увагу на себе і дозволяєте собі дихати приємними ароматами.

Обріжте зв'язки, які більше вам не підходять

Якщо хтось більше не перебуває у вашому житті або тримається за вас і використовує вас у своїх цілях, варто розірвати такі зв'язки з цими людьми і медитувати, уявивши відрізання ефірного шнура, який пов'язує вас з цією людиною. Вам не потрібно дозволяти людям, які бажають заподіяти вам шкоду, користуватись вашою енергією.

Ви – ваша власна особистість, і тільки ви можете вибрати, хто вас затримує та використовує, а хто ні.

Окурюйте своє тіло і свій будинок

Виберіть свої улюблені інструменти для окурювання та проводьте цю процедуру зі своїм тілом, а також своїм домом щонайменше декілька разів на місяць. Енергія у наших будинках може стати застійною, і це змушує нас намагатися жити в просторі, який тягне нас вниз. Ви повинні знати про енергію місць, які ви відвідуєте. Якщо ви проводите більшу частину свого часу в негативних місцях, ваша особиста енергія також стане негативною.

Незалежно від того, чи ви робите всі ці речі або просто виконуєте декілька з них, ви помітите переваги, які вони можуть запропонувати, оскільки вони очищають вас. Речі ніколи не бувають такими, якими вони здаються на перший погляд. Якщо ви почуваєтесь погано, то на це є причини. Працюйте з проблемами, якими ви зіштовхуєтесь, і ви зможете їх позбутись – ви здатні це зробити.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *