5 очікувань, які швидко зруйнують ваші стосунки

5 очікувань, які швидко зруйнують ваші стосунки - INFBusiness

Ви вже придумали, як виглядатимуть стосунки, створили картинку мрії і зустріли того самого, ідеального хлопця, але він зовсім не відповідає тому, що заплановано. Іноді очікування руйнують навіть щасливі стосунки, інформує Ukr.Media.

Прояви почуттів

Якщо ви сподівалися, що чоловік буде щоранку і вечір говорити про те, як сильно вас любить, приносити букети з приводу і без, то швидше за все вас спіткає розчарування. І це зовсім не означає, що обранець вас не любить, просто емоції може висловлювати зовсім інакше: приділяти вам час, допомагати, піклуватися, розв'язувати проблеми. Дізнайтеся у коханого чоловіка, як він хоче висловлювати почуття і як хоче отримувати кохання від вас.

Час проведення

У мріях кожні вихідні ви снідаєте у милій кав'ярні, а потім гуляєте містом. Але натомість коханий чоловік вважає за краще вирушити на рибалку, почитати книгу або просто виспатися. Ображатись на це марно, пам'ятайте, що стосунки не скасовують особистих кордонів, хобі. Не робіть планів самостійно. Домовитеся про те, як часто і яким чином проводитимете час разом, дозволяючи в інші дні чоловікові займатися тим, що цікаво йому.

Фінанси

Дівчата часто вирішують, що весь заробіток чоловік віддаватиме їм, але обранець має зовсім інші плани. Обговоріть майбутній бюджет заздалегідь, щоб не зустрітись із гірким розчаруванням.

Сексуальне життя

Навіть в ідеальних відносинах лібідо може не збігатися. Навіть якщо з чоловіком поруч найпривабливіша та найбажаніша жінка, він не завжди готовий до близькості. Іноді темпераментні дівчата сприймають такі відмови на свій рахунок. Ще одна часта ситуація — дівчина іноді думає, що чоловік завжди хоче інтиму, тому погоджується на близькість, навіть якщо її зовсім не хоче.

Жодних сварок

Ще одне нереалістичне очікування, яке може зіпсувати ваші стосунки — це думати, що сварки — це погано. Ви повинні змінити своє мислення і усвідомити, що конфлікт — не найгірше, що може зіпсувати ваші стосунки.

Розбіжності дають можливість обговорити певні речі, що зрештою корисно для ваших відносин. Звичайно, ви повинні знати, коли проводити межу. Щоденні сварки ніколи не бувають добрими, як і фізичні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *