5 критеріїв, за якими чоловік оцінює вас на першому побаченні

5 критеріїв, за якими чоловік оцінює вас на першому побаченні - INFBusiness

Ви готувалися до першого побачення кілька днів і впевнені, що виглядаєте ідеально, але в очах залицяльника чомусь не видно захоплення? Психологи вважають, що чоловіки можуть не звернути увагу на приголомшливий макіяж чи сукню з останньої колекції, але не пропустять невеликих деталей, інформує Ukr.Media.

Аромат

Вчені вважають, що перше враження на протилежну стать ми справляємо запахом. Іноді чоловіки і самі не можуть зрозуміти, чому одна дівчина їм подобається, а інша не викликає потягу. Багато в чому цей ефект залежав від природних феромонів, які вирізняє наша шкіра. Але парфум також грає свою роль. Вибирайте для побачення легкі, жіночні аромати: білі квіти, трохи ванілі та пачулі. Уникайте тяжких, нішевих ароматів.

Легкість

Ніхто не любить людей, які сприймають життя надто важко, вони змушують інших виправдовуватися чи приділяти особливу увагу, навіть коли на це зовсім немає потрібного ресурсу. Чоловік відразу розуміє, що з однією дівчиною важкі моменти будуть проживатися значно легше, а інша навіть невеликі неприємності перетворить на справжню проблему світового масштабу.

Чуттєвість

Сексуальність не пов'язана з глибиною декольте та довжиною спідниці. Чоловіки зчитують чуттєвість та сексуальність зовсім інакше: вони звертають увагу на жести, посмішки, розташування тіла. Чоловіку подобається, коли дівчина почувається комфортно і розслаблено, торкається нього, поправляє волосся, сміється, їсть з апетитом. Усі ці ознаки свідчать, що жінка вміє насолоджуватися життям, отже, і інтимом теж.

Свобода

Затислість — важлива ознака нестабільної самооцінки, з такими людьми складно будувати відносини: вони завжди вимагатимуть ще підтвердження любові, до того ж часто бояться висловити свою думку та приховують образи. Тому представники сильної статі неусвідомлено звертають увагу на те, як вільно жінка поводиться: це виражається в ході, рухах, комфортному одязі, сміху. Тому на першому побаченні варто віддати перевагу улюбленим джинсам замість дуже привабливої, але вкрай незручної сукні.

Доглянутість

Чоловіки, самі того не помічаючи, звертають увагу на те, як дівчина піклується про себе. Так, вони бачать манікюр та педикюр! А ще охайність одягу, якість волосся, шкіру. Всі ці дрібниці говорять про любов дами до себе, а такі панночки вміють відстоювати кордони, почуватися комфортно, не зливаються з чоловіком і не стають нав'язливими.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *