4 задоволення, яких не варто соромитися — думка психологів

4 задоволення, яких не варто соромитися — думка психологів - INFBusiness

Кожен з нас має звички, про які ніхто — ну, майже ніхто — не повинен знати. При цьому психологи впевнені у тому, що соромитися невеликих слабкостей не потрібно, це може бути дуже корисно для нашої психіки. Шукайте свої «гілті плежес» у нашому матеріалі та переставайте їх соромитися!

Плітки! Більше пліток!

Коли обговорення чужого життя не завдає шкоди об'єкту обговорення, і ви самі не відчуваєте негативу, коли згадуєте «закляту подругу», яка вийшла заміж вдаліше за всіх інших, у періодичних плітках у вузькому колі немає нічого протизаконного. Колись давно люди тільки й могли, що обмінюватися усною інформацією, це стало одним із важливих поштовхів до розвитку людського мозку. Тому телефонуйте подрузі та запрошуйте її на п'ятничний перегляд фільму у вас вдома та обговорення останніх новин із життя спільних знайомих. Психолог дозволив!

Слідкуємо за акаунтами старих знайомих

Зізнайтеся, ви теж періодично переглядаєте облікові записи однокласників та одногрупників з ВНЗ, на яких ви не підписані, але при цьому цікаво ж, що трапилося в житті людей, які починали з вами. Всі ми розуміємо, що ця інформація може і не бути нам корисною, зазвичай, так і буває. Але для емоційної розрядки залипання на чужих сторінках дуже корисно. Фахівці знову дають зелене світло, інформує Ukr.Media.

Спимо скільки хочемо

А для чого ще вигадані вихідні? Звичайно, всі вільні від роботи дні не варто проводити в ліжку, адже, напевно, у вас є купа цікавих занять, щоб корисно і весело провести час, і все ж, якщо вам дуже не хочеться виповзати з ліжка, не потрібно цього робити. Що цікаво, багато хто відчуває провину за це бажання. Відкиньте цю думку!

Фастфуд

Шкідливе, але від того привабливе задоволення, насамперед для шанувальників смачно та ситно поїсти. Пеститися улюбленими бургерами і піцою можна не частіше за пару разів на кілька тижнів, інакше є ризик проходити все літо в закритих блузках і довгих спідницях. Коштує воно того? Думаємо, ні. Однак якщо дуже хочеться порадувати себе сетом суші, ніяких відмовок!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *