4 причини, через які чоловік кидає навіть “ідеальну” на перший погляд жінку

4 причини, через які чоловік кидає навіть "ідеальну" на перший погляд жінку - INFBusinessпогляд жінку />

Багато чоловіків впевнені, що саме жінка несе відповідальність за душевний клімат в сім'ї, в той час як сам чоловік покликаний забезпечувати достаток і ресурси для досягнення матеріального благополуччя пари. Однак за підсумком вони йдуть і від "ідеальних" жінок, залишаючи їх в нескінченних роздумах про те, що ж послужило причиною розриву, інформує Ukr.Media.

Говорити про свої почуття чоловіки не люблять, тому психологи склали топ причин, за якими вони йдуть з відносин, які на перший погляд можуть здатися ідеальними.

Відсутність ресурсів

Мова тут не про гроші або житлоплощі. Ресурси діляться на внутрішні і зовнішні: здоров'я фізичне і психологічне, інтелект, гармонія з собою — це внутрішня складова, зовнішня — це все те, що надає жінці середовище для того, щоб вона розвивалася.

Жінка, у якої замість ресурсів порожнеча, намагається заповнити її чоловіком. І в цьому випадку він для неї — найкращий з можливих варіантів, а вона для нього — ні. Прекрасно розуміючи, що нічого, крім любові, яка часом межує з гіперопікою, вона запропонувати не може, вона починає сумніватися у своїх силах, забагато метушитися і буквально вести підрахунок уваги з боку обранця. Вона годинами може думати про те, що і як він їй сказав, і чому сказав саме так — замість того щоб заповнити власну порожнечу.

Тому такі відносини рідко закінчуються щасливо для обох: рано чи пізно чоловік починає сприймати таку поведінку як даність і або починає нудьгувати, або ставитися до жінки як до порожнього місця, а звідси і до домашнього насильства рукою подати. Здоровими відносинами це назвати складно.

Жіночі ресурси і щасливі відносини, побудовані на повазі, неможливі без поваги жінки до себе в першу чергу. Важливо вміти перетворювати зовнішні ресурси у внутрішні — щоб інформація перетворювалася в знання. Читайте книги, слухайте лекції, відвідуйте виставки, театри, знайдіть цікаве вам хобі, спілкуйтеся з різними людьми — саме це розвиває людину.

Спроби переробити його під себе

Ця жінка не має нічого спільного з абстрактною героїнею з попереднього пункту. Навпаки, вона амбітна, дисциплінована, знає собі ціну і постійно зростає. Це відмінні якості, але тільки до тих пір, поки вона не намагається будь-що «заразити» своїм способом життя чоловіка.

Якщо він — доросла людина з усталеною системою цінностей, чесно намагався, але захоплення супутниці йому, що називається, не зайшли, спроба не миттям так катанням змусити його розділити її інтереси, ні до чого доброго не приведе. Якщо вам принципово, щоб ваш чоловік дотримувався того ж способу життя, що і ви, то і шукати супутника життя варто у відповідних колах, а не переробляти вашого антипода під себе.

Закритість

Чоловіки — істоти дуже логічні, іноді навіть прості. І коли жінка стає занадто загадковою і складною для розуміння, чоловіка це не інтригує (як багато хто впевнений), а — навпаки — стомлює. Не бійтеся демонструвати йому свою щиру симпатію і бажання бути з ним.

В очах чоловіка незрозуміла для нього поведінка жінки — просто набивання ціни, в якому його пасія займається самозамилуванням.

Трохи спонтанності і щирості — і чоловік оцінить вас з гідністю, побачивши вас справжню. Якщо ви дійсно відчуваєте почуття до людини, не потрібно з ним грати. Забудьте про свої страхи і комплекси поруч з ним. "Розібратися з минулим" і "потрібен час для оцінки чоловіка" — це те, про що краще забути назавжди, крім проблем це не обіцяє нічого.

Надмірна загадковість та ірраціональність відлякують чоловіка якщо замість того, щоб сказати коханому, як вам з ним добре, ви починаєте скаржитися на те, що він вам, наприклад, «занадто подобається, так, що стає навіть страшно», будь-який чоловік думає, що ви чекаєте від нього конкретних дій: він повинен щось пообіцяти, заспокоїти. Так ви звалює на партнера вантаж, що сковує його, позбавляє легкості і спонтанності у відносинах. Будьте відкриті і щирі — і чоловік відповість вам ласкою, ніжністю і турботою.

Підлещування і нелюбов до себе

Жінка, яка хоче прив'язати свого коханого тим, що вічно намагається йому догодити, робить велику помилку. Як тільки ви стаєте занадто поступливою і слухняною, ви здаєте позиції у відносинах, стаючи в них слабкою стороною. Не забувайте: чоловік — мисливець. Чим більше ви будете не в міру йому догоджати, тим швидше в ньому згасне мисливський інстинкт, і незабаром він просто перестане хотіти бути поруч з вами.

Постійне підлещування відбиває у чоловіка інтерес можливо, з жіночої точки зору така поведінка прив'язує чоловіка міцніше, але з чоловічої — вона лише провокує волелюбного мисливця піти підкорювати нові горизонти і серця. Зрозуміло, без вас — вже підкореної і поступливої. Не потрібно приносити великих жертв, і тим більше класти до ніг коханого власні інтереси, живучи лише його світом і захопленнями. Починати любити — як і змінювати світ — потрібно з себе. Що дійсно прив'язує чоловіка до жінки — це її вміння цінувати свою особистість.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *