4 питання, які вибісять будь-якого чоловіка

4 питання, які вибісять будь-якого чоловіка - INFBusiness

Напевно, кожен чоловік може скласти свій топ вкрай неприємних питань, які порушувала його жінка. Ми провели своє опитування серед знайомих одружених чоловіків і готові поділитися результатами — запам'ятайте ці питання і ніколи не ставте своєму коханому чоловікові, якщо не хочете спровокувати скандал, інформує Ukr.Media.

"Чому мовчиш? Щось трапилося? Розкажи мені!"

Жінки здебільшого вирішують проблеми у своєму жіночому колективі і рідко бояться звертатися за допомогою до людини, до чиєї думки дослухаються. Так улаштована жіноча психіка — відверта розмова знижує напругу на нервову систему. У чоловіків все зовсім інакше. Коли чоловік стикається з проблемою, йому потрібен час та простір для обмірковування, як вирішити проблему максимально ефективно. Він абсолютно точно не готовий до розмови, на яку ви намагаєтеся його вивести. Ще гірше, якщо ви пропонуєте допомогу день у день. Постарайтеся вловити настрій чоловіка і якщо він не налаштований ділитися з вами емоціями, дайте спокій. У потрібний момент він сам вам все розповість, якщо вважатиме за потрібне.

"Яким ти бачиш наше майбутнє?"

При потрібному настрої таке питання можна поставити, проте навіть якщо ви давно одружені, чоловікові не завжди просто відповісти на питання про майбутнє. Особливо якщо ви починаєте вимагати негайної відповіді. Чоловіки рідко наважуються на зміни, якщо насправді їх все влаштовує. В силах жінки створити обстановку, в якій чоловік міг би надихнутися на нові звершення, але протокольні питання з натиском приведуть якщо тільки до скандалу.

"А ти б мені зрадив, якби міг?"

Важко уявити питання гірше. Навряд чи ви готові почути чесну відповідь на нього. Коли ви скріплюєте свій союз необхідними процедурами, що підтверджують серйозність намірів обох сторін, ставити питання про невірність, хай і жартома, вкрай недоречно. У вашого партнера можуть з'явитися непотрібні думки, чому вас взагалі цікавить ця тема? Може, ви й самі думаєте про інтимну пригоду на боці? Звичайно, все може бути зовсім не так, але хтозна, що може додумати чоловічий мозок. Не ризикуйте довірою у стосунках.

"Нічого не помічаєш?"

Питання, яке багато чоловіків дуже добре знають, але є й ті, хто так і не зрозумів, що хоче почути жінка. Друга категорія чоловіків у такій ситуації або впадає у ступор, або починає біситися. Жінка хоче почути думку коханого щодо змін у зовнішності, але чоловіки рідко виділяють окремі елементи жіночого образу, тому їм важко зрозуміти, що саме жінка має на увазі, а нетерпіння жінки починає дратувати чоловіка. Як підсумок — чергова сварка. Якщо хочете комплімент від чоловіка, скажіть прямо, що ви змінили, і запитайте його думку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *