3 страхи, які заважають жінці створити стосунки з чоловіком

3 страхи, які заважають жінці створити стосунки з чоловіком - INFBusiness

Вступити у короткостроковий зв'язок без зобов'язань легко, а побудувати тривалі стабільні відносини набагато складніше. У вас можуть бути як проблеми, що тягнуться з минулого, так і дитячі страхи й проблеми зараз, які послаблять контакт з обранцем. Якщо ви вже зустріли кохану людину, постарайтеся опрацювати проблеми разом. А тим, хто ще не знайшов кохання, ми допоможемо, інформує Ukr.Media.

"Він розіб'є мені серце"

Переживши колись хворобливий розрив з коханим, ви станете більш обережною — це зрозуміло і нормально. Однак важливо поглянути на ситуацію реально і зрозуміти, що кілька невдалих романів не означають, що ви ніколи не зустрінете свою людину. Не бійтеся відчувати негативні емоції, адже з одного позитиву життя складатися не може. Краще уважніше вивчайте обранця і зчитуйте небезпечні сигнали, що свідчать про його нестабільну психіку, яка призведе до скандального розставання. Розрив з адекватною людиною не принесе вам стільки болю, адже розставання, якщо воно станеться, відбудеться після відвертої розмови у спокійному стані і спільного рішення, як жити далі.

Якщо ви несете негативний досвід з минулих відносин, зробіть опрацювання таких питань:

 • Які важливі рішення я прийняла у цих відносинах?
 • Чи терпіла я щось, що мене дратувало або ображало, заради збереження стосунків?
 • Чи влаштовувала я істерики або провокувала сварки, щоб привернути увагу чоловіка?
 • Чи приховувала я свої справжні почуття, щоб бути зручною для партнера?
 • Я віддавала більше, але не відчувала себе рівною чоловікові?
 • Відповівши "так" хоча б на одне питання, вам потрібно опрацювати тему самостійно або звернутися до психолога, який допоможе завершити гештальт.

  "Я не хочу до нього звикати"

  Чим частіше і довше ви спілкуєтеся з людиною, тим більш близькими одне для одного стаєте. Багато дівчат бояться закохатися у хлопця, поки не побачать від нього перших кроків — їм здається, що чоловік ходить з ними на побачення лише бажання отримати інтимні стосунки. Якщо ви справді так вважаєте, вам потрібно працювати з самооцінкою. Чоловіки — теж люди, які бояться бути відкинутими вподобаною людиною, не завжди можуть швидко розкритися, хоча ховаються за маскою самовпевненого "самця", і обережно вступають у тісний зв'язок з тими дамами, які їх дійсно цікавлять. Йдіть назустріч людині з відкритим серцем і отримуйте від неї ті ж самі емоції — цінуйте момент, а не перспективу вдало одружитися. Часто кілька побачень з цікавою людиною будуть більш значущими для вашого розвитку, ніж тривалі стосунки з нудним хлопцем, якому нічим з вами поділитися.

  "Мені потрібно знайти більш простий варіант"

  Чомусь дівчата вважають, що симпатичні чоловіки шукають жінок, подібних до себе — неодмінно струнких високих дівчат з довгим білявим волоссям. Повірте, часто чоловік навіть не замислюється про те, наскільки він гарний — чи часто ви самі думаєте про свою зовнішність? За одягом зустрічають, але, не забувайте, проводжають за розумом. Фігуру, колір волосся і навіть колір очей можна змінити: ви завжди можете поекспериментувати із зовнішністю за власним бажанням. Проте гарний мозок є не у всіх — багато людей лінуються його розвивати. Подорожуйте, читайте якісні книги, дивіться кіно, відвідуйте виставки та ресторани, спілкуйтеся з людьми зі своєї країни і з іноземцями. Тоді ви залучите потенційного хлопця своїм життєвим досвідом і широким світоглядом, а не розміром сідниць.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *