3 ознаки, що вашій парі рано думати про шлюб — ви ще не готові

3 ознаки, що вашій парі рано думати про шлюб — ви ще не готові - INFBusiness

Здається, що для шлюбу досить беззастережного кохання та обожнювання один одного, але реальність значно жорсткіша. Для повноцінного існування сімейного союзу необхідно бути готовим вирішувати складні моменти спільно та бути впевненим у своїй другій половинці. Ми зібрали ознаки, які повинні вам натякнути, що вашій парі поки що рано думати про повноцінний шлюб. Але тільки поки що, інформує Ukr.Media.

Ви не можете відкрито говорити про гроші

Багато хто впевнений, що подібні розмови недоречні і навіть непристойні — не всі партнери готові обговорювати свій дохід і загалом думати про спільний бюджет. У сім'ї уникати цієї теми довго не вийде, і якщо ви розумієте, що ви або ваш партнер відразу ж перекладаєте розмову з матеріального на будь-яку іншу тему, подумайте, чи готові ви до такого серйозного кроку, як офіційний шлюб.

Ви не будуєте спільних планів

Як зрозуміти, що чоловік налаштований серйозно? Він вас часто згадує, коли ви обговорюєте плани на майбутнє. Якщо ж вас у його планах немає або ви обидва не часто замислюєтеся про те, якими ви бачите ваші стосунки через кілька років, це тривожний дзвіночок — для шлюбу поки що не дозріли ви. Принаймні у вашій парі. Ми часто переоцінюємо свої сили, вважаючи, що зможемо продавити партнера під себе і нав'язати свої плани, але ця стратегія лише призведе до жахливого скандалу та розриву стосунків.

Ви не допомагаєте один одному

Одна з найважливіших сторін шлюбу — взаємодопомога. Кожен із подружжя має бути впевнений у тому, що його половинка завжди прийде на допомогу і у скрутну хвилину на партнера можна покластися. Якщо у вас немає цього почуття, можливо, вашій парі варто дати більше часу, щоб зрозуміти, чи дійсно вам потрібен шлюб. Коли кожен із вас переживає складні часи сам собою, буде дуже непросто підтримувати міцний союз на емоційному рівні. Рано чи пізно хтось із вас почне шукати підтримку на стороні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *