3 несподівані причини, чому зрілі жінки приваблюють зовсім молодих чоловіків

3 несподівані причини, чому зрілі жінки приваблюють зовсім молодих чоловіків - INFBusiness

Попри те, що пари, де чоловік набагато молодший за свою обраницю, вже не змушують оточуючих здивовано оглядатися, все ж такі союзи зазнають значно більшої критики, ніж ситуації, де чоловік старший. Ми поспілкувалися з психологом, який розповів, у чому ж причини того, що чоловіків приваблюють старші жінки, інформує Ukr.Media.

Бажання підкорятися

Так, це один із мотивів для молодих чоловіків. Дуже часто дорослі жінки не терплять, коли чоловік бере гору і в цьому випадку молодий чоловік, який готовий віддати головну роль своїй жінці, з головою занурюється в ці стосунки. Йому комфортно бути в підлеглому становищі в якомусь сенсі, а жінка не ділить кермо зі своїм чоловіком. Щоправда, такі шлюби не тримаються надто довго.

Чоловік-інтроверт

Психологи провели цікаве дослідження, в результаті якого з'ясували, що чоловіки-інтроверти більш схильні до романів із старшими жінками. Здавалося б, що саме їх приваблює? Фахівці дають таку відповідь: інтровертні чоловіки частіше надають перевагу не просто близькості, а й довгим задушевним розмовам, а молода обраниця не завжди готова до таких обговорень. Крім того, доросла жінка вже пройшла етап тусовок і вважає за краще проводити вечори відносно спокійно в компанії близьких друзів і свого чоловіка, останні в цій ситуації нескінченно вдячні жінці — не треба змушувати спілкуватися з великою кількістю людей на тусовці.

У чоловіка високе лібідо

Відомий факт — пік чоловічої сексуальності припадає на 20 років, тоді як жінка досягає верху сексуального бажання приблизно після 35 років. Нічого дивного, що з однолітками ні в тих, ні в інших часто не складається. Крім того, жінки після 40 впевнені в собі і готові передати цей досвід молодому чоловікові. Хіба може встояти заряджений юнак перед таким яскравим досвідом?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *