2 способи відпустити невзаємне кохання

2 способи відпустити невзаємне кохання - INFBusiness

На думку психологів, невзаємне кохання зустрічається в кілька разів частіше, ніж взаємні почуття. При цьому такий стан повністю позбавляє людину сил, заважає нормально працювати та жити. А побороти пристрасть, що виникла, виходить не завжди: це складний, важкий процес, який вимагає розуміння і поваги до своїх почуттів, інформує Ukr.Media.

Дайте почуттям пройти

Невзаємне кохання — це трагедія для психіки. Як і будь-яка стресова ситуація, мають пройти всі стадії: заперечення, гнів, торг, депресія та прийняття. Чим більше ви намагаєтеся заборонити собі відчувати, тим більше застрягнете на певному етапі. Тому для початку слід визнати, що з вами трапилося щось дуже неприємне та важке, що ваші почуття не завжди вам підвладні.

Дозвольте їм бути, фіксуйте зміни та розумійте, на якому етапі ви знаходитесь. Знайте, що будь-які зміни наближають до того, що ситуація вирішиться. Так, на це може піти багато часу. Місяці, а іноді й більше. Але час швидкоплинний, і одного разу, прокинувшись, ви зрозумієте, що більше не відчуваєте такої туги і прихильності до об'єкта кохання.

Вивчити щастя

Невзаємне кохання вселяє нашому мозку, що щастя без потрібної людини просто неможливо. Але це зовсім не так! Щастя — це ваша відповідальність. Тому доведеться вчитися відчувати радість та гармонію самостійно.

Коли ви почнете роман із собою, то зрозумієте, що така чудова людина, як ви, точно заслуговує на розуміння, взаємності, ніжності. Отже, не варто витрачати час на того, хто цього вам дати не в змозі. Невзаємні почуття — одна з головних ознак самотності та потреби у близьких відносинах.

Стати собі цією опорою, Тим, з ким можна розділити і радість, і складні моменти. Полюбивши себе, ви перестанете так відчайдушно потребувати чиєїсь ніжності і будете дуже вибірковими, думаючи про тих, хто вам ніжність пропонує.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *