14 правил побудови відносин

14 правил побудови відносин - INFBusiness

Жінка не повинна шукати собі чоловіка

Ніхто не зможе відповідати її уявленню, таких людей, як ви шукаєте, немає в природі. Жінка повинна дозволяти чоловікові за нею доглядати, щоб проявитися, і вже у тих, хто проявився, може виникнути бажання і можливість стати гідним чоловіком поруч з нею. Жінка повинна "виховувати собі чоловіка, а не шукати, інформує Ukr.Media.

Потрібно не шукати чоловіка, а самій стати помітною для чоловіків. Якщо жінка шукає, то це яка позиція? Активна, чоловіча. А чоловіки не шукають чоловіків.

Жінка просто повинна стати помітною для чоловіка, який може оцінити всі її переваги. Наприклад, переваги її характеру, уміння досить легко переносити негативні емоції.

Головний закон такий, що без довгих, красивих залицянь щасливий шлюб неможливий.

Тут визначальним є кожне слово: залицяння саме довгі й гарні, тому що вони можуть бути довгими, але некрасивими або красивими, але недовгими.

Тривалість їх повинна бути приблизно рік. Тиждень – це дуже мало, сім років – забагато, тому що за сім років оновиться все, людина повністю зміниться. Не залишиться ні однієї клітини від вашого минулого життя.

Потрібно спробувати жити так, ніби її майбутній супутник життя вже присутній поряд

Що це означає? Багато жінок думають – хіба можна бути щасливою, якщо немає чоловіка? Ось коли буде улюблений чоловік у моєму житті, тоді і щастя з'явиться.

Однак це не так.

Жінка повинна стати щасливою до шлюбу і навчитися насолоджуватися життям.

У неї повинно бути багато оточуючих людей і цікавих речей у її житті, а не тільки чоловіки: хобі, друзі, подруги, родичі, знайомі, друзі на ковзанах, шейпинги, семінари.

Жінка повинна жити повноцінно і наповнюватись енергією. Коли тебе оточують люди, яким ти подобаєшся і вони тобі подобаються, ти наповнюєшся, і потім чоловік, коли з'являється в твоєму житті, стає вишенькою на торті. Він приходить і каже: «Вау, мадам, дозвольте прикрасити ваше щасливе життя».

Тільки щаслива і захищена жінка може вибирати нормальних адекватних чоловіків. Поруч зі щасливою захищеною жінкою чоловік стає тим, за кого хочеться вийти заміж. Але не поруч з такою, яка істерить: «А, треба щось робити, мені вже 28, хто ж мене візьме, я вже стара, нога у мене 38-го розміру, це ганьба».

Всі жінки чомусь турбуються своїм розміром ноги. Або розміром грудей, носа, ще чогось. Щось у неї завжди ненормально, щось нестандартно. І вона прагне до якихось стандартів, наприклад, губи як у лося робить. Хоча насправді треба змінювати себе зсередини.

Жінка не повинна відчувати почуття провини, не вступаючи в близькі стосунки з чоловіком

Не потрібно страждати через те, що ви відмовили комусь у фізичній близькості, думати про те, що він подумає: «Вона дурна, тому що відмовила». Ти не дура, ти просто правильна жінка.

Ось ти торгуєш яблуками, до тебе підходить якийсь придурок і каже: «Яблука у тебе з Чорнобиля і взагалі гнилі, продай їх мені по три рубля». Хіба це говорить, що в тебе погані яблука? Ні. Він на всякий випадок запитав, а раптом за три продадуть. І якщо ти продаси, він подумає: «Ось дурепа, скрізь по 50, а я за три купив, а вона ще й задоволена».

Тому жінка не повинна відчувати почуття провини, не вступаючи в близькі стосунки з чоловіками.

Жінка повинна будувати відносини за жіночим сценарієм

Якщо відносини розвиваються не за її сценарієм, жінка починає страждати! Тільки жінка визначає ступінь глибини відносин. Форсувати відносини, щоб відплатити чоловікові за його увагу, ласку і турботу, не треба.

«Але ж він так багато робить, він і за квартиру мені тепер платить, і він ще щось таке робить. Дорогий, давай я тобі допоможу заощадити на повіях». Він думає: «Ото, вдало, я, правда, хотів одружитися, а виявляється, і так можна… Ну ладно, не дружина буде, так хоча б повія, хоч хтось. Я за нею доглядав, щоб зробити для неї щось хороше, а вона ось так заплатила. Я просто присвою їй інший статус».

Тому платити за доброту не потрібно. Це найбільш руйнівний фактор у будь-яких відносинах для жінки. Він небезпечний рецидив, тобто кожен раз одне і те ж. Чоловік і жінка сходили в ресторан, він натякнув, що треба б зайнятися інтимними відносинами, вона вирішила, що він дає зрозуміти, що пора розплачуватися за вечерю. А потім думає: «Що таке, з ким не зустрінуся, це якийсь маніяк, якому треба платити за піцу, простіше було самій цю піцу купити. Я що, віддаюся за піцу? Я низькобюджетна повія».

А хто це робить? Жінка сама, зі страху… Для того, щоб отримати щось цінне, але за це не платити, що потрібно зробити? Знецінити, чим і займається сучасне суспільство.

Чоловіки знецінюють жінок, щоб отримати їх дешево. А ще краще безкоштовно, за їжу або приємні слова. Якщо ви сумніваєтеся в цьому, то я скажу, що так, це так. Я сам чоловік, і я знаю це.

Якщо це відбувається за жіночим сценарієм, то такого не відбудеться, тому що жіночі сценарії більш розумні. А жінки постійно ведуться на чоловічі сценарії.

Припустимо, хоче зі мною подружитися чоловік. І він каже:

– Мене звуть Влад, давай поспілкуємося, сходимо в кіно.

А я відповідаю:

– Я не люблю кіно, не дивлюся фільми.

І що він буде робити? Бажання-то залишилося подружитися. І він задає питання:

– А ти що хочеш?

– Я скелелазіння люблю, є у вас скеледром?

– Є, звичайно.

І ми туди пішли, і всі щасливі.

Чому? Він пропонує відносини, а я кажу, як їх збудувати. Це розумно? Розумно.

А жінка може вестися на чоловічий сценарій, забувши про свої інтереси.

Якби я був жінкою, то відразу ж нерозумно пішов би в кіно з Владом. Мені кіно не подобається, але я піду. На наступний день він мені скаже: «Пішли купатися в ополонці», а я не люблю плавати в ополонці, тому що я теплолюбна рослина і обов'язково захворію. А жінка кудись попреться, спускатися по річці, тому що він її покликав. Навіщо? Неясно. Чоловічі сценарії взагалі дуже дивні.

14 правил побудови відносин - INFBusiness

Не намагатися догодити чоловікові

Психіка чоловіка влаштована так, що він завжди йде назустріч жінці, виконуючи її бажання догоджати йому. І це абсолютна істина. Тому не треба прагнути надмірно догоджати йому.

Якщо ви весь час догоджаєте чоловікові, незалежно від його поведінки, він буде вести себе негідно. Золоте правило для жінки – хвалити чоловіка за досягнення, обов'язково, завжди.

Але ніколи не потрібно терпіти негідну поведінку чоловіка, треба йому говорити про це – я так не сприймаю, я так не готова, мені так не подобається. Якщо ви стерпіли його негідну поведінку, чоловік вважає її гідною.

Все, що не заборонено, – дозволено.

Не треба чоловіків задаровувати подарунками. Даруйте щось таке просте, але від душі. При цьому подарунки чоловікові і залицяльникові повинні відрізнятися. Що відчуває чоловік, коли жінка, за якою він доглядає, дарує йому дорогий подарунок?

Взагалі жінка не зобов'язана дарувати чоловікові дорогі подарунки, вона повинна сама їх приймати від чоловіка, і це – найголовніший подарунок для чоловіка.

Жінка повинна давати чоловіку право на помилку, допускати, що він може помилятися. Якщо чоловік не боїться помилятися, то він діє. Якщо жінка неправильно реагує на помилки, провали чоловіка, то чоловік взагалі перестає що-небудь робити, щоб не було помилок. І тоді все. Жінка скаржиться – він сидить і нічого не хоче робити. Що це означає? Що він вже наробив, і ви йому пояснили, що він все робить не так. А він сидить і думає: «Так, я нічого не роблю, але мене важко звинуватити в тому, що я козел. Я нічого не роблю, але я і не козел, я вільний художник». Немає справ – немає помилок.

У жінки у відносинах крім потреб є ще й дивовижне право на втому. При цьому права на втому у чоловіків немає. Чоловік не може втомитися. І жінка не повинна бачити, що чоловік втомився. Тому що якщо вона бачить, що чоловік втомився, і він на це скаржиться, то вона перестане скаржитись сама. Вона почне його підтримувати, рятувати від страждань, тяжкої праці, піде сама на важку роботу.

Часто виникає питання – як жінка може допомогти чоловікові, якщо він втратив роботу, перестав заробляти тощо?

Що відповість середньостатистична жінка – влаштуватися самій на роботу. Це колосальна помилка.

Як може допомогти жінка чоловікові, якщо все це сталося? Вона може почати економити. Сказати: «Давай позбудемось від зайвих витрат, від шопінгу, від спа-салонів». Щоб чоловік побачив, що жінка на його боці.

Якщо ж вона скаже: «Ні, ми по-любому повинні тримати цей рівень, тому я йду працювати», то ви до кінця будете тримати цей рівень, але будете працювати за чоловіка.

А це неправильно. Чоловікові не потрібна жінка в помаранчевому жилеті. Він хоче сказати: «Я хочу позбавити тебе від усіх стресів, піклуватися про тебе, захистити від усіх стресів». Йому не потрібна нещасна жінка, яка тусується в соціумі, а над нею там всі знущаються. А жінка каже: «Ну, не знаю, чи можу я тобі довіритися». А довіритися вона може тільки гідному чоловіку і заспокоїтися. Що може бути важливіше для чоловіка, ніж його спокійна і врівноважена жінка?

Приймати будь-які залицяння, не вважаючи, що ними можна принизити

Жінка повинна розуміти, що спочатку чоловік може їй не сподобатися. Жінка часто боїться брати участь у відносинах, тому що вона не збирається за нього заміж.

Але якщо ти не приймала його залицяння, ти ж не знаєш, що це, може бути, він якраз твій принц.

Іноді жінка навпаки говорить: «Але він такий милий». Якщо жінка відчуває, що він такий милий, і у неї метелики полетіли внизу живота, це значить, що пора бігти звідти.

Це означає, що ви прив'язалися до плоду своєї уяви. Жоден чоловік не може відповідати плоду вашої уяви. Треба відразу дистанціюватися.

Подумати: «Боже мій, що це я як дура, напевно, треба піти собі що-небудь купити, щось самооцінка впала. Щось я якось до нього причепилася».

Безперспективні залицяльники допомагають жінці стати помітною і привабливою.

Насправді є величезна кількість чоловіків, які можуть за тобою доглядати, але ти не збираєшся за них заміж.

Тобто вони стають друзями, знайомими, товаришами. Всі чоловіки навколо тебе якимось чином крутяться – це все твої потенційні залицяльники. І ось з них ти вже можеш вибирати того, хто проявив свої якості.

Наприклад, ти бачиш багатого чоловіка, але не це головне. Важливо з'ясувати саме його якості, а не його можливості. Він може бути багатим, але жадібним. Або він красивий, але дебіл. Або він займає гроші і не віддає.

Неважливо, що говорить і як виглядає чоловік, головне – те, що він робить. І потрібно створити всі можливості, щоб він це виявив.

Але якщо ви прив'яжетес до нього раніше часу, то почнете йому догоджати, не помічати недоліків, почнете діяти за його сценарієм.

14 правил побудови відносин - INFBusiness

Дозволяти за собою доглядати будь-якому чоловікові, поки він робить це гідно

Припустимо, вам треба сісти в поїзд з важким чемоданом. У такій ситуації ви дозволите собі допомогти будь-якому чоловіку, навіть якщо він непривабливий. Потім цілком може виявитися, що він дуже гідна людина.

Жінки часто відсівають дуже хороших людей, не розібравшись з першого погляду. На початковому етапі ви повинні дозволяти доглядати за собою будь-кому, але далі самостійно визначати глибину залицяння і вирішувати якісь нові ступені залицяння.

Якщо він гідно підняв валізу, то потім може гідно пригостити вас чаєм. Якщо він гідно пригостив вас чаєм, то потім може допомогти винести валізу з поїзда. А потім і запросити вас випити коли-небудь кави в якомусь кафе.

Ви вже про нього щось зрозуміли і побачили. У нього є певний інтелект, він не зґвалтував вас в поїзді. Можете далі самі визначити рівень залицяння.

Потрібно стати самою собою

Щоб стати самою собою, потрібно зрозуміти свої бажання. Якщо жінка хоче над чим попрацювати, нехай попрацює над своїми бажаннями.

Ніхто ніколи не сповнить ваші бажання, якщо ви самі їх не знаєте.

Жінка може жити і роками не знати, чого вона сама хоче. При цьому робити все, щоб чоловік був щасливий, а також діти, колеги, кіт, подруги, податковий інспектор і сусідка. Але не мати уявлення, що їй треба для себе особисто. І таких жінок дуже багато. Чим нижче самооцінка у жінки, тим менше бажань вона може озвучити.

При цьому чоловік цілком може не мати особистих бажань, роблячи все для тих, хто під його опікою, але жінка не буде щаслива, виконуючи чужі бажання. Зрозумійте, чоловік – це Дід Мороз, він буде щасливий, виконуючи чужі бажання, це його призначення. А жінка не Дід Мороз.

Не варто аналізувати свої минулі розриви і своє розчарування ними

Не можна звинувачувати себе в минулих невдачах, а просто зрозуміти, у чому були помилки в минулих відносинах, і змінити це.

Бути пасивною

Навіть сильна жінка повинна бути у відносинах пасивною. Не треба дзвонити, не треба з'ясовувати, не треба наполягати тощо.

Жінка повинна бути пасивною. Вона повинна приймати або не приймати. І говорити про те, що вона може приймати чи не приймати. Тому що активний інтерес жінки провокує пасивний інтерес чоловіка.

14 правил побудови відносин - INFBusiness

Жінці необхідно не бути активною у відносинах

Якщо жінка проявляє активний інтерес, вона, швидше за все, помилиться, так як не знайде того, хто хотів би про неї піклуватися, а того, хто хотів би сам отримувати турботу. Жінці треба поменше проявляти активність в будь-яких відносинах. Світ такий, що жінці мимоволі доводиться бути активною, але принаймні у відносинах не треба це робити, дозвольте чоловікові це робити.

Якщо жінка чоловікові не дає можливості, то він і не буде намагатися. І жінка швидше за все почне думати, що з нею щось не так.

І чоловікам, і жінкам необхідно діяти в знанні, знати, як будувати гармонійні та щасливі відносини

Жити своїм розумом – це значить не прогресувати. Ви завжди повинні щось дізнаватися, отримувати нові знання, спробувати їх реалізувати.

Жінка повинна витрачати час і сили на навчання. Це дуже сильно допомагає. Знання передається від однієї людини до іншої, знання не придумується.

Для чоловіків знання не менш важливе. Перше, що оцінює жінка в чоловікові, – це інтелект. В школі дівчата часто закохуються у викладачів. І навряд чи це буде учитель праці – вони вибирають розумного вчителя фізики або математики. Хлопчики теж закохуються, але в молоденьку вродливу вчительку абсолютно будь-якого предмету.

Не можна відкладати своє особисте життя на потім

Не можна відкладати життя на потім з яких-небудь причин. Багато хто думає: «Ось коли діти виростуть, тоді я і буду шукати любов. І коли іпотеку виплачу. Як взагалі можна влаштовувати особисте життя, якщо іпотеку ще 30 років виплачувати? А ось коли я виплачу, тоді вже знайдеться який-небудь міцний дідок».

Не можна чекати чогось ідеального, принца на блакитному коні. Або вибирати недоступного персонажа, кінозірку, наприклад, і говорити, що я на менше не згодна.

Жінка повинна бути під захистом – батьків, родичів, шанувальників

У цьому правилі все зрозуміло, і ми вже говорили про це. Якщо жінка зробить усе так, як я сказав, шанси на те, що ваш чоловік буде в вас закоханий і буде будувати з вами стосунки, різко підвищаться. Якщо зробите по-своєму, результат буде ваш власний, і не факт, що вдалий.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *