Уряд запустить всеосяжну програму вивчення англійської

Уряд запустить всеосяжну програму вивчення англійської - INFBusiness

Уряд планує запустити всеосяжну й доступну програму з вивчення англійської мови Future Perfect.

Про це повідомив прем’єр-міністра Денис Шмигаль під час презентації національної програми з популяризації англійської мови в Україні.

Планується, що програма буде відкрита для кожного, незалежно від фінансового стану чи від місця проживання.

Мета проєкту – офіційно зробити англійську мовою міжнародного спілкування в Україні, відкрити кожному українцю нові можливості для професії та особистого розвитку, допомогти конкурувати на світовому ринку та отримувати високу зарплату.

Очікується, що запуск національної програми Future Perfect сформує попит на англійську мову серед українців.

«Вже зараз українці, які володіють англійською мовою, мають переваги на ринку праці. Це вища зарплата, більше кар’єрних можливостей, здатність швидше розвиватися і в разі потреби отримувати новий фах», — відзначив Шмигаль.

Програма Future Perfect передбачає продукти та сервіси, що допоможуть вивчити англійську в зручному та доступному форматі – на платформах Empower та Promova.

Платформа для вивчення мов з персоналізованим підходом Promova пропонує українцям Premium-доступ до всіх мовних курсів на 3 роки.

Онлайн-платформа для вивчення англійської Empower від Кембриджського університету доступна для українських викладачів та студентів.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *