НМТ з літератури: скорочені версії всіх програмових творів

НМТ з літератури: скорочені версії всіх програмових творів - INFBusiness

Освіта.ua пропонує учасникам національного мультипредметного тесту 2024 року, які планують з переліку предметів НМТ на вибір обрати українську літературу, ознайомитись зі скороченими версіями творів української літератури, передбачених чинною програмою ЗНО.

Безкоштовна електронна збірка дозволить зручно ознайомитись з темами всіх творів, основними сюжетними лініями, головними героями, цитатами, подіями та іншими особливостями, що необхідні для успішного проходження тесту.

Також, опрацювавши тексти електронної хрестоматії та переглянувши важливі цитати з них, учасники тестування зможуть відновити у пам’яті хронологію подій у великих епічних творах та повторити важливі моменти щодо ідейного навантаження творів.

До електронної хрестоматії включено 27 літературних творів, кожен з яких, виходячи з мети кожного учасника НМТ, викладений у вигляді скороченої версії, переказу та дуже стислого переказу.

Тексти переказів творів складені фахівцями із проведення зовнішнього оцінювання та знавцями української літератури для ефективної підготовки учасників тестування.

Скорочені твори ЗНО

Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

НМТ з літератури: скорочені версії всіх програмових творів - INFBusiness

ЗНО підготовка до ЗНО

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *