Звички, які вбивають ваш кишечник

Звички, які вбивають ваш кишечник - INFBusiness

При цьому фахівці говорять про те, що багато наших звичок не лише ускладнюють роботу кишечника, а й ведуть до серйозних проблем із цим органом. То які ж звички, які на перший погляд здаються нам здоровими, можуть підірвати ваше здоров'я? Про це ми й вирішили поговорити у нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

Ви встаєте раніше, щоб зайнятися спортом

Здавалося б, чудова звичка, але не все так просто. Спорт вранці може бути шкідливий у тому випадку, якщо ви порушуєте режим дня — лягаєте пізно і встаєте зарано. Кишечник реагує негайно, а саме з'являються розлади і навіть виразки. Неприємно, правда? Якщо ви вирішили пожертвувати сном заради тренування вранці, ще раз подумайте, чи принесе вам такий підхід більше здоров'я, адже кишечник дуже щільно «зав'язаний» на нашій нервовій системі, а довгий якісний сон допомагає підтримувати нервову систему в порядку. Зрештою, тренування можна перенести і на вечір.

Білкова дієта

Ми постійно чуємо, що білок необхідний для підтримки здоров'я, і тут не посперечаєшся. Однак вживання великої кількості продуктів з високим вмістом білка точно не приведе ні до чого хорошого, гастроентерологи у цьому впевнені. Американські фахівці навіть присвятили дослідження впливу білка на наше здоров'я. З'ясувалося, що дієта, де білок переважає над вуглеводами та жирами, призводить до досить серйозних збоїв у роботі кишечника. Крім запорів можна дізнатися про такі «прекрасні» стани, як метеоризм, а якщо не послухати фахівців і продовжувати виключати з раціону важливі елементи, залишаючи білок, можна зіткнутися з непрохідністю.

Неконтрольоване приймання вітамінів

На жаль, багато хто досі вважає вітаміни невинною добавкою до їжі. Насправді безконтрольне приймання вітамінів може призвести до небезпечних станів. Так, висока доза вітаміну C здатна призвести до виразки як шлунка, так і різних відділів кишечника. Виникає різкий біль, з яким необхідно терміново звернутися до лікаря. Також вживання великої кількості магнію та заліза призводять до діареї та запору відповідно. Якщо ви не впевнені, що вам не вистачає мікроелементів, зверніться до лікаря, який призначить необхідні дослідження і після цього зможе порадити вам добавки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *