Знайдено продукт молодості і він доступний абсолютно всім — відкриття американських вчених

Знайдено продукт молодості і він доступний абсолютно всім — відкриття американських вчених - INFBusiness

У грибах міститься багато антиоксидантних речовин, які можуть "гальмувати" старіння, інформує Ukr.Media.

Білі гриби містять речовини, які роблять їх продуктом молодості. Дослідники з Пенсільванського державного університету виявили, що у складі багатьох грибів присутні такі антиоксиданти як ерготіонеїн та глутатіон — речовини, що нейтралізують вільні радикали.

Вільні радикали утворюються, коли організм використовує їжу для енергії. Вони викликають пошкодження клітин, корисних білків або навіть самої ДНК, що може призвести до небезпечних наслідків. Вільні радикали та викликаний ними окислювальний стрес пов'язані з широким спектром вікових захворювань, включаючи рак, ішемічну хворобу серця та хворобу Альцгеймера. Антиоксиданти ерготіонеїн і глутатіон мають здатність пом'якшувати ці негативні ефекти, тому що вони нейтралізують вільні радикали.

За словами Роберта Білмана, почесного професора Пенсільванського державного університету, гриби є основним дієтичним джерелом цих двох антиоксидантів, а деякі різновиди особливо багаті на них. З 13 різновидів грибів, вивчених дослідниками, найбільш високий вміст ерготіонеїну та глутатіону було виявлено у білих грибах. На думку вчених, білі гриби перевершують більшість продуктів за антиоксидантною цінністю.

Що цікаво, грибні антиоксиданти ерготіонеїн та глутатіон є термостійкими речовинами. Вони не руйнуються під час приготування грибів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *