Вітамін для шкіри: лікарі дали поради щодо правильного підбору крему

Вітамін для шкіри: лікарі дали поради щодо правильного підбору крему - INFBusiness

За словами фахівців, вітамін А має велике значення для здоров'я шкіри. Не тільки в підлітковому віці він допомагає боротися з прищами, а й у старших роках сприяє омолодженню шкіри та поліпшенню її стану, інформує Ukr.Media.

Вітамін А додається до складу кремів, сироваток і використовується в лікарських препаратах. Він є жиророзчинною речовиною, і відбувається синтез цього вітаміну краще з їжі тваринного походження, ніж із рослинної їжі. Вітамін А відіграє важливу роль у формуванні кісток, розвитку ембріонів, підтримці імунної системи та зорі. Він також сприяє поліпшенню стану шкіри, підвищує її стійкість до шкідливого впливу сонячних променів, здатний стимулювати синтез колагену й еластину, а також регулювати роботу сальних залоз.

Для підтримання здорової та молодої шкіри рекомендується вживати вітамін А у вигляді окремого препарату або в складі полівітамінів, а також використовувати зовнішньо креми та сироватки, що містять цей вітамін. Однак варто бути обережними під час використання ретиноїдів, оскільки неправильне застосування може спричинити сухість шкіри та інші негативні наслідки.

Перед ухваленням рішень про лікування та догляд за шкірою, рекомендується звернутися до фахівця. Ця стаття є лише джерелом інформації.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *