Вчені назвали дієту, що ефективно знижує «поганий» холестерин

Вчені назвали дієту, що ефективно знижує «поганий» холестерин - INFBusiness

Згідно з новим дослідженням вчених із Сіднейського університету (Австралія), вегетаріанська дієта пов'язана зі значним зниженням рівня «поганого» холестерину та інших факторів кардіо-метаболічного ризику, інформує Ukr.Media.

Фахівці проаналізували дані 29 досліджень та 20 клінічних випробувань, які вивчали вплив дієти на людей із серцево-судинними захворюваннями або з високим ризиком розвитку серцево-судинних захворювань.

Вчені виявили, що вегетаріанський раціон, який може включати не лише рослинну їжу, але ще й яйця та молочні продукти, знижує рівень холестерину (ліпопротеїни низької щільності) у середньому на 6,6 міліграма на децилітр (мг/дл) за шість місяців. Крім цього, було встановлено, що дотримання вегетаріанської дієти допомагає контролювати рівень цукру в крові і сприяє зниженню ваги.

"Отримані дані свідчать про те, що вегетаріанська дієта може використовуватися для посилення медикаментозної терапії, необхідної для профілактики та лікування низки кардіо-метаболічних захворювань", — кажуть дослідники.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *