Стоматологи розповіли, як заощадити на лікуванні зубів

Стоматологи розповіли, як заощадити на лікуванні зубів - INFBusiness

Лікувати зуби — задоволення не з дешевих, проте тут можна заощадити. Про те, як це зробити, розповіли лікарі-стоматологи. Експерти назвали п'ять способів і насамперед нагадала про регулярні огляди, інформує Ukr.Media.

Річ у тім, що завдяки своєчасному зверненню до фахівця проблеми вдасться знайти та вирішити до того, як вони переростуть у серйозні захворювання, серед яких карієс, пародонтоз чи гінгівіт. Профілактика допоможе зберегти здоров'я зубів та не допустити їх руйнування.

Важливе і регулярне професійне чищення, в ході якого видаляється пігментований наліт і зубний камінь, які провокують карієс та захворювання ясен. Якщо не забувати про такі процедури, то не знадобляться додаткові витрати на лікування.

Також необхідно покращити свою гігієну: ретельно чистити зуби двічі на день правильною пастою. Так, при сильній чутливості підійде та, де міститься мало абразивних речовин (RDA індекс 50-90). А любителям кави та чаю варто віддати перевагу пастам з ефектом, що відбілює, причому використовувати їх краще не частіше двох разів на тиждень. А після їжі можна користуватися флосом, іригатором та ополіскувачем.

Крім того, необхідно вчасно виправити прикус, щоб уникнути ускладнень у майбутньому. Подібні дефекти призводять до сильних головних болів, погіршення травлення та порушення постави. Крім того, стирається зубна емаль, що підвищує ризик рецесії ясен.

Насамкінець варто не забувати про правильне харчування та здоровий спосіб життя. Краще зараз дотримуватися простих рекомендацій, щоб потім не сумувати через дороге лікування. Так, слід їсти якомога більше овочів та фруктів та скоротити споживання цукру та насичених жирів. Відмова від шкідливих звичок, наприклад куріння, знижує ймовірність розвитку захворювань ясен.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *