Що буде з вашим тілом, якщо ви щоранку питимете кефір з льоном

Що буде з вашим тілом, якщо ви щоранку питимете кефір з льоном - INFBusiness

Неймовірний запас міцності організму дозволяє протягом довгих років не помічати якісь захворювання або їсти все підряд. Але вже до 25 років людина зіштовхується з неприємними наслідками нестриманості. І щоб подолати труднощі, необхідно пити спеціальний недорогий ранковий коктейль замість традиційного сніданку, інформує Ukr.Media.

Рятівна мікстура

Кефір

В основі народного засобу — кефір. Напій позитивно впливає на травний тракт, допомагає мікрофлорі кишківника виконувати свої функції. Це оптимальний варіант для боротьби із безліччю кишкових розладів та хвороб, що пов'язані з обміном речовин.

Льон

Другим інгредієнтом стане льон: його дрібне насіння не лише містить омега-3, але і виконує функцію скрабу. Комбінація мікроелементів, що служить для профілактики запальних процесів, буде корисна і при неприємностях із сечостатевою системою. А ключовий удар наноситься по зайвій вазі, адже нормалізація травлення, відчуття ситості і налагоджений механізм насичення дозволяють краще контролювати раціон.

Ефективний курс

Такий кефірний напій трохи схожий на модну очисну клізму, але діє з іншого боку, більш дбайливо, не травмує кишківник і поповнює запаси поживних речовин. Приймати його варто курсами у 21 день, щотижня змінюючи пропорцію:

 • 3 ч. л. насіння на 100 мл кефіру;
 • 6 ч. л. льону на 100 мл кефіру;
 • 9 ч. л. зерен, але вже на 150 мл кефіру.
 • Це повинен бути єдиний сніданок, тоді очищення спрацює. Бажано випити склянку теплої води приблизно за 40 хвилин до кефірно-лляної суміші, щоб "запустити" шлунок. Якщо ви розпочинаєте курс вперше, його можна повторити з проміжком у 2 тижні, проте стандартна періодичність — півроку.

  Що буде з вашим тілом, якщо ви щоранку питимете кефір з льоном - INFBusiness

  Маленькі секрети

  Чим більше насіння, тим сильніший скраб-ефект. Його дрібні фракції легше віддають поживні речовини. Але у будь-якому випадку новачкам рекомендують перед вживанням спочатку подрібнювати льон у ступці. Згодом краще додавати подрібнене насіння. Але навіть якщо просто гризти його перед сніданком, позитивні зміни стануть помітними дуже швидко!

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *