Ознаки того, що ви п’єте понаднормову кількість кави

Ознаки того, що ви п'єте понаднормову кількість кави - INFBusiness

Ознаками того, що організм відчуває передозування кофеїну, можуть бути підвищене занепокоєння і тривожний сон, проблеми з травленням, втома, прискорене серцебиття, інформує Ukr.Media.

Для величезної кількості людей кофеїн є продуктом щоденного споживання — вони п'ють каву, чай, їдять шоколад. За словами фахівців, за таких обставин організм може відчувати передозування цієї речовини, за допомогою якої більшість з нас бореться з сонливістю і підстьобує свою працездатність. Медики назвали кілька ознак того, що кофеїну споживається забагато, і його кількість слід було б обмежити.

Гіперстимуляція

Головний біль, прискорене серцебиття, тремтіння і підвищена дратівливість можуть бути сигналами того, що ви вживаєте забагато природного стимулятора, яким є кофеїн.

Проблеми зі сном

Кофеїн, потрапляючи в організм, може перебувати у ньому від трьох до п'яти годин. Кава, чай, шоколад, спожиті у другій половині дня, можуть стати причиною проблем з швидким засинанням і занадто чуйним, хитким сном.

Втома

Хоча кава відома як напій, що підвищує енергію, її надмірне споживання може погіршувати якість сну, тож наступного дня ви почуватиметеся більш втомленими. Цей стан може тривати постійно, якщо кава споживається протягом тривалого часу.

Ознаки виразки шлунку

Кава може подразнювати слизову оболонку шлунку, і сигналами того, що організм відчуває передозування кофеїну, стають відчуття нудоти, кислотний рефлюкс, печія, що відчуваються протягом дня.

Біль у животі

Якщо ви маєте звичку пити каву натщесерце, це може спровокувати появу симптомів розладу шлунку.

Стрес

Регулярне вживання напоїв з кофеїном під час роботи у нічний час може викликати стан сильного стресу, підвищуючи в організмі рівень гормону кортизолу.

Погіршення стану шкіри

Кава має сечогінну дію, змушуючи частіше відвідувати туалет. Втрата великої кількості вологи погано позначається на стані шкіри, роблячи її млявою і погіршуючи колір, а також змушує сохнути губи, слизову носа.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *