Ознаки, які вказують на присутність зайвої рідини в організмі людини

Ознаки, які вказують на присутність зайвої рідини в організмі людини - INFBusiness

Накопичення зайвої рідини небезпечне для організму не менше, аніж зневоднення. Тому необхідно знати симптоми цього стану і методи, які допоможуть вивести зайву воду, інформує Ukr.Media.

Ознаки наявності зайвої рідини в тілі

Часте сечовипускання

В середньому людина може ходити в туалет по малій нужді до 8 разів на день. Якщо без видимої причини вона це робить більше 12 раз, то це може бути ознакою накопичення надлишкового обсягу води в тілі, але не можна виключати захворювання сечовивідної системи. Якщо людина скоротила споживання рідини, але позиви до сечовипускання не знизилися, значить, причина стану криється в небезпечному захворюванні нирок, яке вимагає негайного лікування.

Зміна кольору сечі

У кожної людини сеча може мати свій відтінок. Нормальною вважається сеча будь-якого відтінку жовтого. При порушенні роботи організму жовтизна йде. При надлишку рідини в організмі вона стає абсолютно безбарвною.

Головний біль

Коли в тілі накопичується більше води, ніж потрібно, то всі органи і простір між клітинами збільшуються в розмірі, набухають. Це стосується і головного мозку, що призводить до надмірного тиску на череп, через що у людей може почати боліти голова.

Бліда шкіра

Не менш поширеним симптомом є зміна кольору шкірного покриву. Він стає блідим унаслідок зниження концентрації солей натрію в організмі. В першу чергу це стане помітно на руках.

Способи виведення зайвої рідини

Пийте помірну кількість води

Накопичення зайвої рідини в тілі не повинно стати сигналом скоротити до мінімуму споживання води. Кожен день людина повинна продовжувати вживати нормальну кількість рідини, при цьому слід намагатися багато не пити води перед сном.

У свою чергу зелений чай — обов'язковий пункт щоденного раціону. Він вважається м'яким сечогінним засобом, тому для виведення непотрібної тілу рідини слід в день пити 2-3 чашки цього різновиду чаю.

Включення в раціон харчування каші

Будь-яка каша неймовірно корисна для здоров'я, в тому числі вона допоможе при проблемі зайвої рідини в організмі. Вранці рекомендується вживати вівсяну кашу, яка не тільки посприяє виведенню зайвої води, але і поліпшить роботу шлунково-кишкового тракту. В обідній час і на вечерю варто готувати гречану кашу або відварювати рис, головне не додавати багато солі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *