Основні причини через які плаче новонароджена дитина

Основні причини через які плаче новонароджена дитина - INFBusiness

Існує думка, що новонароджені дітки, якщо у них все в порядку зі здоров'ям, практично не плачуть. Але, як показує практика, причин плачу абсолютно здорових новонароджених досить багато. Давайте розглянемо основні причини дитячого плачу, інформує Ukr.Media.

Голод

Дітки, які нещодавно з'явилися на світ, найчастіше вередують, коли вони голодні. Саме тому лікарі і психологи рекомендують у першу чергу дати дитині, що плаче груди, щоб переконатися, що причина плачу не пов'язана з голодом.

Брудний підгузок

Якщо виявилося, що малюк ситий і прикладання до грудей не заспокоює його, варто перевірити підгузок. Цілком можливо, що маля виражає своє обурення через те, що йому не комфортно після ситного обіду.

Кольки

Ще однією поширеною причиною дитячого плачу можуть бути всім відомі коліки. Річ у тому, що в утробі матері дитина одержувала їжу через пуповину, а після народження відповідальність за переварювання їжі бере на себе кишечник немовляти. Через те, що кишечник до народження малюка був стерильним, перетравлювання їжі в перші місяці життя може викликати у новонародженого коліки. Повністю позбавитися від кольок досить складно, однак можна приглушити неприємні відчуття масажуванням животика, прикладанням теплої грілки і ліками проти кольок.

Недостатньо уваги

Маленькі діти, які тільки починають освоюватися в цьому світі, гостро потребують материнської турботи та уваги. Коли мама поруч, маленькому чоловічкові спокійно і затишно, а її довга відсутність може змусити малюка плакати.

Втома, бажання спати

У маленьких діток, як і у дорослих, абсолютно різні характери. Одні легко адаптуються в будь-яких умовах, інші при найменшій незручності вередують. Якщо ваше немовля плаче, цілком можливо, воно втомилося і хоче спати, а гучний шум або яскраве світло не дають йому розслабитися.

Як показує практика, з часом матусі пристосовуються до примх своїх немовлят і легко розуміють, чому немовля плаче і як задовольнити його потреби. А спільне проведення часу з мамою, регулярне годування і своєчасна зміна підгузків швидко допомагає звести капризи малюка нанівець.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *