Ось чому у жодному разі не можна ходити в туалет зі смартфоном

Ось чому у жодному разі не можна ходити в туалет зі смартфоном - INFBusiness

Скролінг соцмереж на унітазі може завдати навіть більшої шкоди організму, ніж туалетні мікроби, які беруть ваш смартфон штурмом, інформує Ukr.Media.

Телефони з нами всюди, і часом ми беремо їх навіть туди, куди точно не варто було б. Наприклад, в туалет. Дослідження показало, що 73% користувачів гаджетів, гортають стрічки додатків, сидячи на "троні". А якщо говорити про покоління тих, хто народився з 1997 по 2012 рік, ця частка збільшиться до 93%.

На перший погляд, немає ніякої різниці, що читати, сидячи на унітазі: книгу, газету або стрічки соцмереж. Але насправді вона є.

Наприклад, телефон можна впустити прямо в зливний отвір. Або підхопити неприємну інфекцію, якщо не почистити його після відвідування туалету. І це лише найочевидніші проблеми, з якими ви можете зіткнутися.

А як вам такий поворот: коли ви сидите на унітазі зі смартфоном в руці, тіло приймає неприродне положення. Вени навколо ануса починають перенапружуватися, що в підсумку може привести до геморою.

Плюс до всього, наткнувшись на захопливий контент, ви відволікаєтеся від того, навіщо взагалі прийшли до вбиральні. А потім намагаєтеся прискоритися, ще більше травмуючи організм.

Тож краще залишити телефон на деякий час в іншому місці, якщо ви, звичайно, не чекаєте термінового дзвінка, який може вплинути на ваше життя. А якщо вже взяли його в туалет, після того, як помиєте руки, не забудьте почистити і гаджет. Швидше за все, ви взагалі цього не робили, але впровадити корисну звичку ніколи не пізно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *