Нутриціологи пояснили в чому небезпека розчинної кави та як її уникнути

Нутриціологи пояснили в чому небезпека розчинної кави та як її уникнути - INFBusiness

Розчинна кава — один із найпопулярніших напоїв, швидко, зручно і смачно, а головне майже кава і ніякої шкоди. Але нутриціологи спростували поширену думку про те, що пити розчинну каву безпечно для здоров'я, інформує Ukr.Media.

За їх словами, тільки якісну розчинну каву можна вживати без шкоди для здоров'я незалежно від її упаковки, чи то банка, чи то пакет. Але біда в тому, що недобросовісний виробник іноді за каву видає сурогатний продукт. Ось такий напій дійсно шкідливий.

За словами фахівців, найчастіше до списку сурогатів потрапляє так звана кава з вершками. Найчастіше ці самі сухі вершки виготовляють на основі низькоякісної пальмової олії. У такому напої, крім іншого, можуть міститися синтетичні ароматизатори.

Пийте побільше води

Медики попередили: якщо у вас тромбоз, з розчинною кавою потрібно бути обережнішими, а краще і зовсім відмовитися.

У напою сечогінна дія, через яку організм інтенсивніше втрачає рідину. Без рідини кров починає згущуватися, і тромби, що утворилися, можуть бути небезпечними.

Нутриціологи порадили під час вживання кави — будь-якої — пити воду — це стосується всіх, а не тільки людей із ризиком тромбозу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *