Названо найшкідливіший варіант приготування кави

Названо найшкідливіший варіант приготування кави - INFBusiness

Фахівці Гетеборзького університету у Швеції встановили, що кава, приготована через френч-прес, або нефільтрована, — найнебезпечніша для здоров'я серцево-судинної системи, інформує Ukr.Media.

Дослідники проаналізували дані про майже 509 тисяч жителів Норвегії обох статей віком від 20 до 79 років. Спостереження за ними тривали в середньому протягом двадцяти років. Учасники дослідження регулярно звітували про своє харчування, зокрема, про те, скільки кави вони п'ють і як її варять.

Аналіз даних про раціон харчування учасників, їхній стан здоров'я та причини смерті показав, що звичка пити каву не є шкідливою, але все залежить від способу варіння напою. Так, наприклад, вживання фільтрованого напою пов'язане з 12-відсотковим зниженням ризику ранньої смерті від серцево-судинних захворювань у чоловіків і 20-відсотковим зниженням — у жінок. Найнижчий рівень смертності спостерігався серед людей, які випивали від однієї до чотирьох чашок фільтрованої кави на день.

Найнебезпечнішою виявилася кава, приготована за допомогою френч-преса. Через відсутність фільтрації в такій каві дуже висока концентрація речовин, що підвищують рівень холестерину в крові. Їх приблизно в 30 разів більше, ніж у фільтрованій каві.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *