На ніч покладіть цибулю в шкарпетки, і здивуєтеся, що станеться з вашим організмом

На ніч покладіть цибулю в шкарпетки, і здивуєтеся, що станеться з вашим організмом - INFBusiness

У китайській традиційній медицині є поняття "меридіанів", які мають на увазі під собою канали, по яких циркулює в тілі енергія ци, передає Ukr.Media. У голковколювання як раз і стимулюються ці меридіани. Але мало, хто знає, що меридіани можуть бути не тільки зовнішні, але і внутрішні. А так як меридіани пов'язані з певними внутрішніми органами, то з їх допомогою можна лікувати хвороби.

На думку давньокитайської медицини на ногах людини розташована величезна кількість нервових закінчень, які пов'язані практично з усіма внутрішніми органами людини, але, на жаль, у сучасному суспільстві енергія ци в ступнях залишається пасивною, тому що люди постійно носять взуття. Пропонуємо вам навчитися правильно стимулювати внутрішню енергію і позбавити себе від вже придбаних, а також можливих хвороб. І для цього вам допоможе звичайна ріпчаста цибуля.

На ніч покладіть цибулю в шкарпетки, і здивуєтеся, що станеться з вашим організмом - INFBusiness

Цибуля є одним з найбільш корисних овочів на планеті. І кожному варто звернути особливу увагу на корисні властивості саме ріпчастої цибулі, яка здатна:

– Цибуля ефективно вбиває мікроби і віруси.

– Вона зміцнює імунну систему, так як багата вітаміном С.

– Цибуля містить кверцетин, який здатний вбивати ракові клітини.

– Цибуля регулює рівень цукру в крові, містить хром.

– Яскраві зелені верхівки лука багаті вітаміном А.

– Цибуля знижує ризик виразки шлунка так, як захищає від інфекції, бактерій, вірусів і заспокоює запалення.

– Сік цибулі лікує і зменшує біль і свербіння від укусу бджіл і інших комах.

– Цибуля чудово очищає кров від токсинів.

Подібний спосіб лікування хвороб використовувався у стародавній медицині протягом багатьох століть. І, так, він використовується до цих пір! Більш того, слов'янські народи також застосовували цибулю для лікування організму. Єдина відмінність, слов'яни не знали про потоки енергії, а лікували таким способом простудні захворювання. Думається, що не просто так багато покоління активно застосовували таку «процедуру»!? Спробуємо!

Все, що вам потрібно зробити, це накласти кілька шматочків цибулі на підошви ваших ніг!

Для початку цибулю потрібно розрізати на не дуже товсті кільця. Як стверджують китайські лікарі, для більшої ефективності можна додати і розрізані на часточки часник.

Потім цибулю і часник потрібно розкласти по ступні і щільно притиснути теплими шкарпетками. Важливо, щоб кільця були добре зафіксовані і не з'їжджали. Саме тому така процедура робиться перед сном. Внаслідок чого, життєва енергія стане активніше циркулювати.

Крім цього, значно поліпшується робота печінки, клітини починають відновлюватися. Повністю знищуються шкідливі організми з шкірних покривів. У луці знаходиться достатня кількість фосфорної кислоти. Потрапляючи через пори в кровотік, вона сприяє його очищенню.

Вранці цибулю і часник потрібно обов'язково викинути. Ці овочі не використовуються повторно, і не додаються до страв.

Завжди пам'ятайте, що народні методи лікування можна використовувати тільки після консультації з лікарем. При появі найменших неприємних відчуттів або дискомфорту слід негайно припинити лікування. Будьте здорові!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *