Мити курячі яйця потрібно лише в одному випадку

Мити курячі яйця потрібно лише в одному випадку - INFBusiness

Люди часто сперечаються про те, чи потрібно мити яйця перед тим, як використовувати їх у приготуванні страви. На щастя, експерти вирішили поставити крапку в одвічному питанні. Однак відповідь сподобається далеко не всім, інформує Ukr.Media.

Запам'ятайте, що дотримуватися обережності — важливо, але надмірної старанності краще все ж уникати. В іншому разі ризикуєте своїм втручанням усе зіпсувати. Гірше, якщо те, що сталося, позначиться на здоров'ї.

Лікарі-дієтологи пояснили у бесіді з журналістами, що мити яйця може бути небезпечно. Виявляється, продукт не потребує додаткового очищення — так ви можете зняти спеціальний шар, який захищає ембріон від інфекцій. Інша річ, якщо на шкаралупі є якісь плями.

У цьому разі вони можуть приховувати сальмонелу, а отже яйця потребують особливої уваги. Річ у тім, що бактерія дуже стійка до термічної обробки. Обов'язково промийте шкаралупу під водою, щоб знизити ризик виникнення ускладнень.

У жодному разі не тріть поверхню губкою або будь-яким іншим пристосуванням. Використовуйте тільки руки, щоб не пошкодити тендітну шкаралупу. Зрештою нічого доброго не буде, якщо сальмонела опиниться глибше.

До слова, якщо шкаралупа не має пошкоджень, то всередину точно нічого не потрапить. Проте краще не ризикувати, якщо помітили будь-які забруднення на поверхні. Однак не мийте курячі яйця одразу після купівлі — варто почекати якийсь час, щоб не пошкодити шкаралупу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *