Лікарі розповіли, за якої температури не можна виходити на вулицю без шапки

Лікарі розповіли, за якої температури не можна виходити на вулицю без шапки - INFBusiness

Ходити вулицею без головного убору в холодну пору року не тільки некомфортно, а й шкідливо для волосся і судин. За якої температури повітря треба обов'язково надягати шапку, пояснили лікарі-трихологи, інформує Ukr.Media.

Багато українців не носять головні убори восени, коли до зимових морозів ще далеко, але й від літнього тепла залишилися лише спогади. Це не зовсім правильно, тому що спазм судин голови може настати навіть за незначного "мінуса", зазначили медики. Варто враховувати і той факт, що під час вітру негативна температура повітря відчувається і впливає на організм набагато сильніше, ніж у тиху погоду.

Треба дивитися на температуру на вулиці. Якщо вона мінус три градуси, то за вітру зазвичай відчувається як мінус десять. Так сильно переохолоджувати шкіру голови не варто. За цим може виникнути проблема спазму судин, попередили лікарі.

Спазм судин, своєю чергою, часто призводить до порушення живлення волосся та його випадіння.

Стійкість людей іноді вражає. Але якщо вони хочуть бути красивими, то треба пам'ятати, що наслідок спазму судин — це випадіння волосся. Якщо це ігнорувати, то шапку доведеться надягати, щоб приховати нестачу волосся, або ж носити перуку. Тут потрібно вибирати.

Медики назвали температуру повітря, за якої шапка стає обов'язковим аксесуаром, якщо людина хоче зберегти здоров'я волосся і судин голови.

Коли температура повітря нижче мінус семи градусів, шапка необхідна, підсумували фахівці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *