Лікарі пояснили, якими проблемами для здоров’я обернеться сніданок у ліжку

Лікарі пояснили, якими проблемами для здоров'я обернеться сніданок у ліжку - INFBusiness

Нерідко люди їдять не за кухонним столом. Добре, якщо це буде робоче місце, але іноді сніданки, обіди, вечері та перекуси перетікають у ліжко. Чим це загрожує організму, розповіли гастроентерологи, інформує Ukr.Media.

По-перше, під час споживання їжі в положенні лежачи або напівлежачи — високий ризик закидання їжі в трахею. Через це можна вдавитися (аж до проблем із диханням). У такому разі важливо вміти допомагати собі, але це може бути складно через паніку (у зв'язку з нестачею повітря), розповіли лікарі.

Також така поза під час приймання їжі може сприяти ослабленню нижнього стравохідного сфінктера. Це провокує розвиток гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (ГЕРХ). Це захворювання, за якого вміст шлунка потрапляє назад у стравохід, що призводить до частих сильних печій та інших симптомів. Також якщо ГЕРХ уже діагностовано, то приймання їжі лежачи або напівлежачи може спричиняти серйозні загострення, попереджають медики.

Правильно їсти сидячи, не поспішаючи, ретельно пережовуючи їжу, не ковтаючи її шматками. Також не варто їсти занадто гарячу або холодну їжу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *