Лікарі пояснили, чи можна заразитися бактеріями з вуличного одягу

Лікарі пояснили, чи можна заразитися бактеріями з вуличного одягу - INFBusiness

Збудники дифтерії, вугрової висипки та стафілококи — це лише короткий перелік бактерій, які були виявлені в бостонському метро вченими. Однак ризик заразитися ними від вуличного одягу мінімальний, посилаючись на дослідження вчених, інформує Ukr.Media.

Незважаючи на те, що в громадському транспорті є безліч небезпечних для здоров'я бактерій, ризик заразитися ними вдома від вуличного одягу дуже малий, хоч і не дорівнює нулю.

У яких випадках ризик заразитися від вуличного одягу максимальний?

На думку лікарів, передати інфекцію через одяг можна тільки в тому разі, якщо "досить довго чіпати конкретне місце, на якому живе мікроб, щоб він опинився на пальцях".

Тобто бактерії, що "осіли" на одяг чи іншу поверхню, не завдадуть особливої шкоди людині, доки вона не візьметься за це місце голою рукою, а потім одразу ж не потре пальцями очі, ніс або прикриє долонею під час позіхання.

Як можна себе убезпечити?

По-перше, під час поїздки в метро та в іншому громадському транспорті, лікарі рекомендують за можливості обхоплювати поручні ліктем, а не долонею.

По-друге, можна носити із собою санітайзер та інші дезінфікуючі засоби для рук і одягу.

По-третє, прийшовши додому з вулиці, потрібно ретельно вимити руки. Така проста на перший погляд процедура дуже ефективна. Вона дає змогу запобігти зараженню небезпечними інфекціями вас і ваших домочадців.

Водночас лікарі зазначають, що "переодягатися в домашній одяг із вуличного необов'язково: набагато важливіше помити руки, прийшовши додому".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *