Кабмін розширить список доступних ліків – Розенко

Кабмін розширить список доступних ліків – Розенко - INFBusiness

На фінансування програми "Доступні ліки" уряд додатково виділить 200 млн грн, передає Ukr.Media. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко під час селекторної наради.

"На сьогоднішній день програма "Доступні ліки" налічує 160 безкоштовних або з незначною доплатою ліків від серцево-судинних захворювань, астми і діабету. Хочу повідомити, що, як ми і обіцяли, дана програма буде розширена, і сьогодні формується новий реєстр лікарських препаратів вартістю 200 млн грн", – сказав віце-прем'єр.

Він додав, що на сьогоднішній день подано пропозиції приблизно на 210 препаратів, тобто той реєстр, який діє сьогодні, буде розширено ще мінімум на 50 одиниць найближчим часом.

Розенко зазначив, що до 5 серпня 2017 року планується оприлюднити оновлений список лікарських препаратів, де будуть представлені ліки як від вітчизняних, так і зарубіжних виробників (Європейський Союз – 22 виробника, Україна – 17, інші країни, в тому числі Ізраїль і Індія, – 5).

Віце-прем'єр повідомив, тільки за червень було профінансовано близько 1 млн 500 рецептів, а з початку реалізації програми перелік профінансованих рецептів склав 3 млн 600 тис.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *