Якісна сьомга: як визначити рибу хорошої якості за її кольором

Якісна сьомга: як визначити рибу хорошої якості за її кольором - INFBusiness

Риба — джерело корисних речовин, і лікарі рекомендують вживати її в їжу якомога частіше. Особливо корисна жирна риба, зокрема сьомга. Однак вибір сьомги в магазинах часом виявляється непростим, оскільки часто продукт може бути не свіжим

Щоб не помилитися у виборі, лікарі дали кілька порад, які допоможуть визначити якість сьомги. По-перше, варто звернути увагу на відчуття під час дотику до риби. Здорова сьомга не повинна бути надто слизькою. А ось неприємний запах є ознакою несвіжості продукту. Крім того, колір сьомги також відіграє важливу роль, інформує Ukr.Media.

За словами дієтологів, свіжа та якісна риба має природний та однорідний колір. Водночас, виробники можуть підфарбовувати рибу, використовуючи спеціальні барвники в годівниці для риби. Хоча ці барвники не становлять небезпеки для людського здоров'я, найкраще обирати сьомгу природного кольору. Цікаво зазначити, що згідно з експертами, натуральний колір сьомги теж може бути приємним. У підсумку, щоб бути впевненим у якості сьомги, варто звернути увагу на запах і колір риби.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *