Як швидко знизити рівень цукру: ефективні народні методи

Як швидко знизити рівень цукру: ефективні народні методи - INFBusiness

Вміст у крові цукру (глюкози) – один з найбільш важливих показників стану організму людини, інформує Ukr.Media.

Ймовірна причина підвищення цукру — цукровий діабет. Гіперглікемія (діабет) – діагноз, який вимагає постійного контролю за рівнем цукру в організмі. Головна проблема при гіперглікемії — як знизити рівень глюкози. Пошук рішення даної задачі починається після розгорнутого уявлення про норми на вміст цукру, причини їх збільшення в крові і варіантах приведення цукру в норму.

Норми допустимих значень

Управління рівнем цукру в організмі здійснюється за допомогою гормону інсуліну. Інсулін виробляє підшлункова залоза. Головна функція інсуліну – розщеплення глюкози і насичення клітин організму достатньою її кількістю. При недостатній кількості інсуліну клітини тіла починають страждати від нестачі глюкози, і це призводить до енергетичного голодування клітин.

Дослідження на кількість цукру проводяться натщесерце. У здоровому організмі, без супутніх захворювань, нормальний вміст цукру в крові знаходиться в межах від 3,4 до 5,5 ммоль. При результатах аналізів, отриманих у різний час, і які перевищують нормальні показники до 7 ммоль, ставиться діагноз – цукровий діабет. Якщо показання в районі від 5,6 ммоль до 7 ммоль, то це стан організму називають переддіабет.

Основні причини гіперглікемії

Для нормалізації цукру виявляють важливі причини її коливання.

Основні причини підвищення вмісту глюкози в крові такі: тимчасовий патологічний стан; збої в ендокринній системі, зокрема недолік вироблення інсуліну; прийом різних лікарських препаратів; захворювання печінки; порушення функції надниркових залоз; захворювання шлунково–кишкового тракту; збої вуглеводного обміну; схильність; сильний стрес.

Симптоми підвищеного рівня цукру

Перед тим, як знижувати рівень цукру, необхідно переконатися у підвищеному значенні. Про це може свідчити наявність таких симптомів: свербіж, подразнення шкіри; сухість у роті і спрага, часте сечовипускання; стомлюваність і слабкість, погіршення зору.

Варіанти нормалізації рівня глюкози

До найголовніших способів зниження глюкози відносяться: медикаментозні; дієти; народні засоби.

Як знизити рівень цукру

Швидко знизити цукор можливо як медикаментами, так і народними засобами.

Швидко знизити цукор допоможе наступний народний спосіб: сік лимона змішати з сирим яйцем і випити за годину до прийому їжі. Для закріплення отриманого результату слід приймати три дні, потім повторити курс через десять днів.

Широко застосовуються народні засоби. Щодня натщесерце з'їдати запечену головку цибулини. Через місяць показання значно знизяться. Вживати впродовж місяця відвар з насіння вівса. Стакан насіння вівса залити 1,5 літрами води і кип'ятити. Процідити і приймати за бажанням. Використовувати сушені листя бузку для заварювання чаю і пити без обмежень.

Основним помічником по зниженню рівня цукру є постійна дієта. Основний принцип – мінімальний вміст цукру або краще повністю відмовитися від такого. Також необхідно виключити з раціону: цукерки, мед, фруктові соки, спиртні напої.

Продукти, рекомендовані при підвищеному цукрі

Нормалізувати цукор допоможуть продукти, які знижують його рівень у крові. Це всі овочі (за винятком картоплі), у будь-якому вигляді. Ефективно допомагає різноманітна рослинна їжа.

Трави дуже ефективно знижують рівень цукру в крові. Це листя чорниці, брусниці, кульбаба, кропива, корінь лопуха, звіробій і конюшина. Приготований відвар з перерахованих рослин потрібно вживати два-три рази на день не більше 50 мл за прийом.

Також ефективний цикорій, який багатий інуліном.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *