Як розтяжка впливає на наш організм

Як розтяжка впливає на наш організм - INFBusiness

Ми звикли розтягуватися 10 хвилин перед бігом або плаванням, але куди краще присвячувати цьому ціле тренування. Повірте, суть стретчингу не в тому, щоб посадити на шпагат "буратіно", інформує Ukr.Media.

Розбираємося, чим корисні регулярні тренування на розтяжку.

Підтягнута і пружна шкіра

Під час занять стретчингом приплив крові до м'язів значно збільшується і забезпечує їх киснем. Прискорений обмін речовин сприяє спалюванню давно жирових відкладень, а шкіра стає більш підтягнутою. Йдучи на тренування, можете попрощатися з целюлітом в області живота і на поверхні стегон.

Рівна постава

Регулярні тренування покращують баланс тіла, позбавляють від скутості в м'язах і приводять в норму розташування суглобів. Завдяки цьому зникають болі в спині та попереку, скупчення внутрішніх солей і коригуються нерівності постави. Граційна хода тепер не здається мрією, а півдня в улюблених підборах страшним сном.

Безболісні "жіночі дні"

Заняття збільшують циркуляцію крові в органах малого таза і розслабляють м'язи, що призводить до нормалізації циклу та зменшення спазмів матки. Крім того, витривалість і еластичність в області малого таза можна застосувати і у своєму сексуальному житті.

Порятунок від стресу

Прилив крові бореться зі спазмами та затисками в м'язах, які виникають внаслідок викиду гормонів стресу. Релаксація нормалізує нервову провідність і допомагає впоратися з негативними емоціями. Тим більше, медитація під розслаблюючу музику — відмінна альтернатива лежанню на дивані.

Впевненість у собі

Сидіти з рівною спиною і ходити з високо піднятою головою цілком реально — заняття стретчингом розслаблює і надає впевненості в собі. Ймовірно це через те, що коли ви сідаєте на шпагат, все інше стає байдуже. Не засмучуйтеся, якщо одразу у вас нічого не виходить. Головне ставити цілі та досягати їх.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *