Хочеться солоних огірків — чому з’являється таке бажання

Хочеться солоних огірків — чому з'являється таке бажання - INFBusiness

Багато хто знає про те, що тяга до солоних продуктів може бути однією з ознак вагітності, інформує Ukr.Media.

Однак бувають випадки, коли організм таким чином «повідомляє» про деякі неполадки в роботі. Про що ж говорить непереборне бажання з'їсти солоні і мариновані огірки?

Низький тиск

Гіпотонія — стан зниженого артеріального тиску. На відміну від гіпертонії симптоми можуть бути виражені не так яскраво. Спостерігається постійна втома, сонливість, потемніння в очах при різкому вставанні. Людина навіть може не здогадуватися про те, що у неї низький тиск. В цьому випадку тяга до солоних огірків — спроба організму підвищити тиск за рахунок надходження солі. Сіль затримує рідину, тиск підвищується.

Зневоднення

Якщо людині постійно хочеться з'їсти солоні огірки, є ймовірність того, що організм потребує води. Натрій — важливий електроліт, який допомагає зберігати рідину в клітинах. Якщо людина ігнорує сигнали спраги, виникає така "заміна" відчуттів. Велика кількість солі допоможе зберегти ту рідину, яка ще є в організмі. Крім того, після того, як людина поласувала «солоненьким», її неодмінно захочеться пити. Важливо стежити за водним балансом, систематично поповнювати запаси рідини в організмі.

Брак вітамінів

В огірках і розсолі крім натрію міститься вітамін K (12 відсотків від добової дози) і вітамін A (24 відсотки від добової дози). При нестачі цих вітамінів може виникнути тяга до солоних огірків. А на оцет, який використовують при маринуванні, тягне при зниженій кислотності шлунку.

Якщо людина любить їсти солоні огірки, то це необов'язково сигналізує про неполадки в роботі організму. Можливо, так проявляються її смакові пристрасті. Головне, не варто забувати про те, що сіль, як і цукор, може викликати звикання. Важливо знати міру.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *