Хліб не винен у зайвій вазі: дієтологи спростовують міфи

Хліб не винен у зайвій вазі: дієтологи спростовують міфи - INFBusiness

Британські експерти в галузі дієтології, Хелен Бонд і Азміна Говінджі, розвіяли популярні міфи про вплив хліба на зайву вагу. Фахівці наголосили, що хліб не слід вважати прямою причиною збільшення ваги або здуття живота для більшості людей, спростовуючи поширену хибну думку про його негативний вплив на фігуру, інформує Ukr.Media.

Бонд вказала на те, що виключення хліба з раціону багатьма здійснюється через безпідставні страхи, пов'язані із зайвою вагою і дискомфортом у животі. Вона підкреслила, що реальна проблема целіакії, що являє собою непереносимість глютену, зачіпає лише незначний відсоток населення. Також було зазначено, що, попри можливе спричинення здуття у людей з чутливим кишечником, хліб є безпечним продуктом для основної частини населення.

Звертаючи увагу на склад хліба, Бонд категоризувала фабричний упакований хліб як ультраперероблений продукт, однак підкреслила, що не всі види хліба завдають шкоди здоров'ю. Вона рекомендувала включати в раціон хліб із борошна грубого помелу як корисне доповнення до збалансованого харчування.

Азміна Говінджі, своєю чергою, закликала не уникати вживання свіжого зернового хліба, доступного в супермаркетах, акцентуючи важливість його помірного споживання для запобігання набору ваги. Вона також запропонувала любителям білого хліба комбінувати його з насінням соняшнику, щоб збагатити організм необхідними харчовими волокнами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *