Цікаві і важливі факти про можливості нашого організму

Цікаві і важливі факти про можливості нашого організму - INFBusiness

Ми пропонуємо ознайомитися з найбільш незвичайними особливостями і можливостями нашого організму, які були відкриті не так давно, але дають певний грунт для проведення нових досліджень, мета яких – поліпшити якість життя, інформує Ukr.Media.

Нирки практично тестують сечу на смак, проводячи аналіз на наявність шкідливих токсинів

Цікаві і важливі факти про можливості нашого організму - INFBusiness

Згідно з науковими дослідженнями, людське тіло наповнене клітинами, здатними до нюху і випробуванню смакових якостей. По теорії організм пробує на смак навколишній світ. Наприклад, нирки здатні розпізнавати запахи. Подібні клітини відповідальні за швидкісну фільтрацію крові та інтенсивність виникнення сечовини. Наявність таких клітин в даній області говорить про те, що нирки можуть буквально понюхати сечу і спробувати на смак.

Синапси в людському мозку перевищують кількість галактичних зірок у 1000 разів

Цікаві і важливі факти про можливості нашого організму - INFBusiness

Раніше вважалося, що кількість нейронів в мозку людини дорівнює 100 мільярдам. Після проведення прямого експерименту з'ясувалося, що істинний обсяг досягає 86 мільярдів. Також існують синапси, що з'єднують нейронні зв'язки і формують величезну мережу, що й становить нашу свідомість. Їх число доходить до 100000000000000. Дана цифра в 1000 разів більше кількості зірок Чумацького шляху. Мозок виробляє понад 20 млн. операцій за секунду. Потужність мозкової діяльності порівнянна тільки з роботою 82944 процесорів.

Чутливий слух здатний розпізнати температуру

Цікаві і важливі факти про можливості нашого організму - INFBusiness

Людські вуха вміють слухати температуру. Вперше теорія була висунута британською рекламною компанією. Вони хотіли дізнатися, чи здатна людина відрізнити холодні напої від гарячих за одним тільки звуком наливання рідини. За результатами експерименту у 96% випадків температура була визначена правильно. Вважається, що причина у в'язкості напоїв. Вуха можуть почути, з якою швидкістю переміщаються молекули залежно від температури.

Слизова шлунка 2 рази на тиждень розчиняється під дією кислоти і відновлюється

Цікаві і важливі факти про можливості нашого організму - INFBusiness

У шлунку є особлива властивість регенерації. В структурі органу існують спеціальні клітини, що виробляють білковий слиз для захисту стінок від кислоти, що виробляється для перетравлення їжі. Після роботи кислоти шлункові клітини знешкоджують руйнівну силу речовини за допомогою лужного бікарбонату і кислотні компоненти виходять з організму.

Однак такого слизу не вистачить для повної боротьби з кислотою. Тому шлунку доводиться самостійно відновлюватися. При цьому швидкість відновлення повинна перевищувати швидкість знищення стінок. З часом оболонка органу покривається новими клітинами.

Протягом доби людина може «заробити» рак більше 1000 разів

Цікаві і важливі факти про можливості нашого організму - INFBusiness

Існує теорія, що клітини організму видозмінюються в потенційно небезпечні форми щодня. Щодня тіло піддається нападу шкідливих бактерій і стійко витримує всі удари, продовжуючи свою складну діяльність. Тобто за добу є ризик захворіти на рак 1000 разів.

Однак не варто переживати. Особливі ферменти перевіряють клітини ДНК на наявність мутованих тканин, що викликають пухлинний процес. Якщо з'явилася проблема, і під підозру потрапили деякі клітини, ферменти виявляють порушення і заздалегідь попереджають розвиток онкологічної хвороби.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *