Чому виникає сильне бажання поласувати чимось солодким після їжі

Чому виникає сильне бажання поласувати чимось солодким після їжі - INFBusiness

Для більшості людей бажання з'їсти щось солодке після приймання їжі це не патологічна тяга, а просто наслідок звички. Але також це може говорити про нестабільний рівень цукру в крові і метаболічні порушення, інформує Ukr.Media.

Багато людей відчувають бажання з'їсти після їжі десерт. Для тих, кому необхідно схуднути або знизити споживання цукру, це може бути проблемою. Фахівці відзначають, що дуже важливо розуміти причину такої пристрасті до цукру, особливо коли людина намагається уникнути його, стежачи за своєю вагою, або, наприклад, через діабет.

Хочеться солодкого після їжі. Про що це може говорити?

За словами експертів, для більшості людей це не потяг, а просто звичка.

«Більшість з нас просто звикла до того, щоб закінчувати нашу їжу чим-небудь солодким, і тому ми відчуваємо виражене бажання випробувати цей смак в кінці трапези. Якщо ви намагаєтеся зменшити споживання цукру, краще позбутися від звички постійно отримувати солодке наприкінці приймання їжі», — радять наукові фахівці.

Вони пояснюють, що одна з причин, яка загострює спрагу цукру, є незбалансований раціон, в якому багато їжі, багатої крохмалем і рафінованими вуглеводами. Вона дуже швидко засвоюється організмом, і це призводить до раптового сплеску, а потім до зниження рівня цукру в крові. Раптове падіння цукру може провокувати сильно виражену тягу до солодкого.

Регулярні різкі коливання цукру в крові вкрай негативно позначаються на стані підшлункової залози, сприяючи розвитку метаболічних порушень, з якими асоціюються ожиріння, діабет і серцево-судинні порушення.

«Щоб уникнути тяги до цукру, переконайтеся, що ви дотримуєтеся здорової і збалансованої дієти. Чищення зубів після їжі може також допомогти зменшити тягу до солодкого», — наводиться рекомендація експертів у виданні Times Now.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *